Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
19 listopada 2019

Zakochana kobieta mści się na byłym chłopaku

Zakochana kobieta mści się na byłym chłopaku
fot. KMP Jastrzębie

Kobieta powiadomiła policję, w poniedziałek ok. godz. 22:00, że jej były konkubent awanturuje się z matką. Na dodatek ma w ręce nóż.

Po przyjeździe podany adres mundurowi nie potwierdzili tej informacji. Na miejsce zastali starszą pani z synem i nic nie wskazywało, że doszło między nimi do awantury, a kobiecie grozi niebezpieczeństwo. Sytuacja ta powtórzyła się we wrotek rano, kiedy na policję wpłynęło zgłoszenie o takiej samem treści.

-  Nad ranem około godziny 7.18 sytuacja powtórzyła się, znów 22-latka zadzwoniła na numer alarmowy, iż jej partner aktualnie ma bić swoją matkę, oraz że w mieszkaniu znajdują się narkotyki. Stróże prawa ponownie udali się we wskazany adres, mężczyzna właśnie wychodził do pracy, trzeźwy, powiedział, że matka wyszła przed chwilą do przychodni. Jastrzębianin powtórzył, że była partnerka mści się na nim, nie może pogodzić się z ich rozstaniem - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

 Mundurowi sporządzili dokumentację do sądu z wnioskiem o ukaranie kobiety za dwukrotnie wezwaną bezpodstawnie interwencję.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Włamywacz uciekał taksówką Włamywacz uciekał taksówką

Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość 22.11.2019 14:10

Tematami zastępczymi się mami mieszkańców Jastrzębia-Zdroju
Nie wiemy ostatnio nic co dzieje się w Urzędzie, spadła ciemna zasłona, tylko co się pod nią po cichu dokonuje?

Uchaty21.11.2019 0:07

No to nieźle się zemściła XD

Patka20.11.2019 18:58

Idiotka skończona,tak się stara o jego względy? O to żeby do niej wrócił? No w taki sposób to może ja tylko opluć mijając na ulicy.

gość20.11.2019 13:06

Ona nie jest zakochana ale durna i opętana. Czy jest bezpieczna dla swojego otoczenia? Nie ma wazniejszych tematów? Czy nie lepiej napisać jakie są efekty z 3. konferencji tut. prezydenta? Ile inwestorów przyciągła sławena grella o jjej załoga? Jakie efekty są z tak liczebnej straży miejskiej, ile osób siedzi w biurach a ile jest w terenie i co robią - ich efekty w każdej dziedzinie?

menel20.11.2019 12:18

nieźle musiał jej skórę garbować że tak za nim tęskni :)

gość20.11.2019 11:14

Jak mozna bez przerwy pisać takie epotety o tutejszej patologii??? Osada górnicza w ruinie, zakorkowana bo wiadukt zamknięty ponad 2 lata temu, ludzi w urządzie przybywa a efektów brak. Brak organizacji pracy i w ogóle masakra. Kiedy zostana autwworzone miejsca pracy i nowe mieszkania komunalne?

gość20.11.2019 9:07

Chora, bardzo zazdrosna wręcz naiwna a nie zakochana. Obciązyć taką kosztami interwencji i wlepić solidny mandat to może zmądrzeje. Ponadto skierować do lekarza specjalisty.

Gość20.11.2019 8:21

Ja pier....

Kolo19.11.2019 22:56

Ważne że ciepła

Grzegorz Mosoń19.11.2019 20:13

@WC prezes

Ciasna to galeria taka była.

A także mój garnitur komunijny.

Pokaż wszystkie opinie (17)