Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 listopada 2019

Był poszukiwany pięć miesięcy. Wpadł podczas kontroli

Był poszukiwany pięć miesięcy. Wpadł podczas kontroli
fot. KMP Jastrzębie

33-latek, poszukiwany przez sąd, wpadł w ręce policji. Mundurowi natknęli się na niego podczas rutynowej kontroli drogowej. Mężczyzna nie miał prawa do kierowania pojazdami.

W poniedziałek, około godziny 17.10 na ulicy Szybowej w Jastrzębiu-Zdroju w trakcie kontroli pojazdu, kierujący nie okazał mundurowym prawa jazdy. Po sprawdzeniu go w systemach informatycznych okazało się, że brak prawa jazdy nie wziął się z zapominalstwa. 33-latek do września 2020 roku posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju od lipca 2019 roku.

- Powodem poszukiwań między innymi było niestosowanie się do zakazu sądowego dotyczącego kierowania pojazdami. Pojazd, którym poruszał się jastrzębianin, był niedopuszczony do ruchu, z uwagi, iż został wcześniej zatrzymany przez mundurowych. Samochód został odholowany na parking strzeżony, a poszukiwany zatrzymany - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci przeprowadzą kontrole Policjanci przeprowadzą kontrole

Poniosą karę nawet za najmniejsze ilości narkotyków Poniosą karę nawet za najmniejsze ilości narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość22.11.2019 16:52

a co zrobili najsztubowi?

Spokojny20.11.2019 19:53

Nie zachowywał się nerwowo?

Smolka20.11.2019 19:40

Trzeba zabrać od nich za każdym razem protokół przeszukania wtedy dojdzie im papierkowa również bota i nie będą gadać że ktoś się nerwowo zachowuje.

WC prezes20.11.2019 17:42

Co robiła policja przez 5 miesięcy ?

kononowicz20.11.2019 8:23

Myślę, że rutynowo zatrzymał się sam do kontroli.

dsds20.11.2019 7:38

gość dokładnie jak zawsze mrugał

Gość20.11.2019 6:18

Rozumiem, ze wzbudzil zainteresowanie policjantow, poniewaz zachowywal sie nerwowo?