Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
20 listopada 2019

Był poszukiwany pięć miesięcy. Wpadł podczas kontroli

Był poszukiwany pięć miesięcy. Wpadł podczas kontroli
fot. KMP Jastrzębie

33-latek, poszukiwany przez sąd, wpadł w ręce policji. Mundurowi natknęli się na niego podczas rutynowej kontroli drogowej. Mężczyzna nie miał prawa do kierowania pojazdami.

W poniedziałek, około godziny 17.10 na ulicy Szybowej w Jastrzębiu-Zdroju w trakcie kontroli pojazdu, kierujący nie okazał mundurowym prawa jazdy. Po sprawdzeniu go w systemach informatycznych okazało się, że brak prawa jazdy nie wziął się z zapominalstwa. 33-latek do września 2020 roku posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju od lipca 2019 roku.

- Powodem poszukiwań między innymi było niestosowanie się do zakazu sądowego dotyczącego kierowania pojazdami. Pojazd, którym poruszał się jastrzębianin, był niedopuszczony do ruchu, z uwagi, iż został wcześniej zatrzymany przez mundurowych. Samochód został odholowany na parking strzeżony, a poszukiwany zatrzymany - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą

Jechała wężykiem i miała przy sobie narkotyki Jechała wężykiem i miała przy sobie narkotyki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość22.11.2019 16:52

a co zrobili najsztubowi?

Spokojny20.11.2019 19:53

Nie zachowywał się nerwowo?

Smolka20.11.2019 19:40

Trzeba zabrać od nich za każdym razem protokół przeszukania wtedy dojdzie im papierkowa również bota i nie będą gadać że ktoś się nerwowo zachowuje.

WC prezes20.11.2019 17:42

Co robiła policja przez 5 miesięcy ?

kononowicz20.11.2019 8:23

Myślę, że rutynowo zatrzymał się sam do kontroli.

dsds20.11.2019 7:38

gość dokładnie jak zawsze mrugał

Gość20.11.2019 6:18

Rozumiem, ze wzbudzil zainteresowanie policjantow, poniewaz zachowywal sie nerwowo?