Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
20 listopada 2019

Kolejne kino Cinema City w pobliżu Jastrzębia

Kolejne kino Cinema City w pobliżu Jastrzębia
fot. materiały prasowe

Mieszkancy Jastrzębia, którzy są wielbicielem sztuki filmowej, z pewnością mają powody do zadowolenia - w naszym regionie otwiera się kolejne kino Cinema City.

Pod koniec listopada otwiera się pierwsze w Cieszynie i 35 w Polsce, kino Cinema City. Nowy obiekt, pomieści 400 widzów w 4 najnowocześniej wyposażonych salach. Widzowie ceniący sobie dobrą jakość dźwięku oraz obrazu w końcu znajdą miejsce dla siebie na rozrywkowej mapie Cieszyna i regionu.

W tym kontekście jastrzębianie stawiają sobie pytanie, kiedy doczekają się kina z prawdziwego zdarzenia? Według koncepcji właściciela terenu w Strefie Centrum ma się znajdować nowoczesny obiekt rekreacyjno-usługowy. W jego skład wchodziłyby sale kinowe, kluby fitness i restauracje oraz budynki konferencyjno-biurowe i nowoczesne mieszkania, a wszystko to z maksymalnym poszanowaniem zieleni. Zlokalizowane pomiędzy nimi place z fontannami, oczkami wodnymi i zielenią miałyby stanowić miejsce spotkań i integracji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strefa Centrum. To jeszcze nie koniec Strefa Centrum. To jeszcze nie koniec

Którędy do kina? Jak będzie wyglądała Strefa Centrum? Którędy do kina? Jak będzie wyglądała Strefa Centrum?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Gość25.11.2019 13:04

@Szemus

"Ciekawe że żadne cinema czy multi nie chce zainwestować w jbiu"

Bo w tej upadającej osadzie górniczej nie ma partnera do rozmów biznesowych. Natomiast są festyny, konferencje, ankiety, konsultacje społeczne, epicki wybieg dla psów i przerost zatrudnienia w magistracie.

Szemus23.11.2019 13:14

Ciekawe że żadne cinema czy multi nie chce zainwestować w jbiu, całe Jastrzębie i okolice by na filmy przyeżdżały,teraz jak chcę na film Proceder to muszę do Rybnika aż jechać, co z tego że jest dojazd jak to sam dojazd i powrót to 2 godziny w obie strony stracone, z filmem i reklamami licząc to już z około 5 godzin, to jest chore, niedlugo takie Żory czy Wodzisław będą mieć cinema czy multi, a my nie!

Osadnik 22.11.2019 23:41

A my mamy super kino wynajęte przez miasto xD

Gość21.11.2019 11:15

W Jastrzębiu mieszkają zombie, nie ludzie. Dlatego też w Jastrzębiu nic się nie dzieje i nie będzie się działo.Tyle w temacie.

Gość21.11.2019 10:43

@Maksiu

"Anka co najwyżej ogłosi konkurs na pomysł albo konsultacje społeczne."

I to już jest podstawa do przyznania premii wszystkim urzędnikom magistratu w tej upadającej osadzie górniczej

Maksiu21.11.2019 8:36

Nie ma wyboru i nie będzie. Anka co najwyżej ogłosi konkurs na pomysł albo konsultacje społeczne. Jej klakierzy chórem krzyna: sukces, znowu się udało, nic się nie zmieniło ale przez godzine było miło a pierwsza nauczycielka RP podpisala list, że jej sie coś marzy i nie będzie przeciw. Nic się nie opłaci, nic nie warto, nie ma pieniędzy. Tzn, są pieniadze ale na wazniejsze sprawy: psy, koty, owady, konferencje i podwyzki dla najwydajnieszej i przemiłej ekipy UM.

Gość21.11.2019 6:04

@Cinema nie ma nic wspólnego z kinem

"Cinema City to nieprzyjemny zapach popcornu"
Jeśli nawet to mieszkańcy Cieszyna mają wybór, bo na rynku jest również kino z tradycjami. Piast bodajże.
A my? Jaki mamy wybór?
Rybnik albo Cieszyn, taki mamy wybór.

Pokaż wszystkie opinie (38)