Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
23 listopada 2019

11-latek przyłożył nóż do szyi pierwszoklasiście

11-latek przyłożył nóż do szyi pierwszoklasiście
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w których 11-latek zaatakował na przystanku autobusowym 7-latka.

Do zdarzenia doszło w czwartek, około godziny 7.30 na jednym z przystanków autobusowych. Jak ustalili policjanci 11-letni chłopiec, podszedł do 7-latka i przyłożył mu nóż do szyi.

- Osoba oczekująca na autobus, widząc całą sytuację, szybko zareagowała. Chłopiec wystraszył się i schował nóż do plecaka. Cała sytuacja wyszła na jaw, gdy 7-latek wrócił do domu i opowiedział mamie, co się wydarzyło. W plecaku oprawy odnaleziono scyzoryk, którym wcześniej groził. Nieletni odpowie za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy

Samochód potrącił rowerzystkę. Ranna w szpitalu Samochód potrącił rowerzystkę. Ranna w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Podatnik25.11.2019 20:47

Rodzicom 11 latka zabrać przywilej 500+. Wlepić wysoka karę na pożyteczny cel. Bachora zabrać i umieścić w rodzinie zastępczej takiej z zasadami żeby mógł cokolwiek mieć to musi na to zapracować.
A całą sprawę szeroko nagłośnić żeby reszta nieodpowiedzialnych rodziców wiedziała czym to grozi. Bo wyhodowanie bachora i pozwalanie mu na wszystko to nie wychowanie.

Grzegorz Mosoń25.11.2019 19:39

@do "Gość Dziś o 6:17"

Audycja "Państwo w państwie" nadawana jest w każdą niedzielę o 19:30 na kanale TV Polsat.

Byk25.11.2019 14:51

Do Żanetka. Ty gdzie wyblakła gwiazdo jastrzębska mieszkasz?! Zobacz może z jakiej ty rodziny pochodzisz bo moze się okazać ze tez nie z lepszej niż ten chłopak

do "Gość Dziś o 6:17"25.11.2019 13:25

A w jakiej telewizji to puścili? Bo jeśli w PiSTVP, to wiadomo o co chodzi. PiS traci władzę. Dlatego atakuje małe miasta, które nie poddały się władzy PiS. Prawdopodobnie, ten atak przygotował sługa uniżony PiS p. Grzegorz Matusiak. Jakoś cicho o nim, co oznacza, że niczego nie załatwił dla nas, ale chce nas załatwić.

Gość25.11.2019 12:33

Tradycje rodzinne należy kultywować.

Gość25.11.2019 11:14

I bardzo dobrze, że przyjezdni, bo właśnie tak to jest wymyślone, aby nie było korupcji i załatwiania po znajomości różnych spraw pod stołem przez swoich.

Gość25.11.2019 6:17

Reklama właśnie poszła w świat. Wczoraj o 19.30 program Państwo w Państwie - pokazało prawdziwe życie w Jastrzębiu-Zdroju. Na przykładzie bloku przy ul. Północnej wyszło jakich mieliśmy i jakich mamy włodarzy w naszym mieście. Układy - układeczki, zero odpowiedzialności, nie do ruszenia. Pokazywanie miasta tylko od tej ładnej strony - czyżby na pokaz? Niestety program pokazał to brzydkie Jastrzębie-Zdrój i może bardzo dobrze. Do naszych wladz i Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej robicie remonty bloków tylko te co od ulicy głównej widać, a reszta niech się ... tylko kamera właśnie pokazała te obskurne bloki na Katowickiej co czekają od 15 lat na ocieplenie i nową elewację. W naszym mieście brakuje prawdziwych gospodarzy w każdej dziedzinie, bo traktują nasze miasto tak byle jak. Ale co się dziwić, kiedy przyjezdni pracują w UM.

Gość25.11.2019 5:59

@myślący

"Hamulcowi chcieliby całe zło naszego miasta przypisać p. Prezydent."

Jacy hamulcowi? Masz na myśli tych, którzy wypisują niepochlebne komentarze o niej? A co oni mogą? Nic.
Natomiast pani prezydent z urzędu może bardzo dużo ale co z tego, skoro nic nie robi. I to ona jest hamulcową.

kononowicz24.11.2019 21:48

Patologia made in Jastrzębie - Zdrój. Ludzie oburzają się, że to upadająca osada górnicza, ale tak jest. Radzę ludziom z UM nie skupiać się na tym co robić aby było lepiej. Raczej na tym co robić, żeby nie było gorzej, bo jest źle.

radio dziczeje24.11.2019 18:44

miasto teheran

Pokaż wszystkie opinie (34)