Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Depilacja
25 listopada 2019

Pijana matka "opiekowała" się dziećmi na Przyjaźni

Pijana matka "opiekowała" się dziećmi na Przyjaźni fot. sxc.hu

36-letnia matka „opiekowała” się dziećmi. Kobiecie nie przeszkadzało to, że ma w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Pijaną matkę nakrył dzielnicowy podczas obchodu.

W czwartek, około godziny 16.00, dzielnicowy w trakcie obchodu osiedla Przyjaźń, pozyskał informację, iż w jednym z mieszkań nietrzeźwa matka opiekuje się dziećmi.

- Pod wskazanym adresem policjant zastał 36-letnią kobietę i dwoje dzieci. Od jastrzębianki wyczuwalna woń alkoholu z ust. Po przebadaniu okazało się, że kobieta ma prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dziećmi zajął się ojciec, który w trakcie interwencji wrócił do domu - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Małżeństwo zostało poinformowane, o sporządzeniu dokumentacji, która zostanie przesłana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

8-miesięczny niemowlak wśród karaluchów 8-miesięczny niemowlak wśród karaluchów

Czy w ruptawskim lesie były trujące odpady? Czy w ruptawskim lesie były trujące odpady?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
JASTRZĘBIANIN26.11.2019 7:46

Dać 500+ a do roboty i nie bedzie się przewracac mamusia z rozsądku

Gość25.11.2019 12:38

Dobra kobieta, miała 3 promile we krwi, a nadal opiekowała się dziećmi. Życzymy jeszcze dwójki, żeby załapała się na emeryturę.

Gość25.11.2019 11:37

@Ala - pytasz, bo pić ci się chce?

Ala 25.11.2019 9:56

Do Gość. To już dostałeś że wiesz?

Gość25.11.2019 8:28

Widać, że wypłacono 500+

Gość25.11.2019 8:28

Radio Teheran co artykuł to jeden komentarz kopiuj wklej robisz czy tylko te dwa słowa znasz ?

Przyjazn25.11.2019 8:25

Mieszkam na tym osiedlu i nie sądzę, żeby była patologia. W centrum miasta również zdarzają się takie incydenty. A na temat Gagarina każdy wie jak jest. Wy myślicie że na przyjaźni jest tak jak 20 lat temu. Błędne myślenie. Pozdrawiam

Pokaż wszystkie opinie (10)