Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-1°
27 listopada 2019

Powstały piękne ilustracje do bajek

  • Powstały piękne ilustracje do bajek
  • Powstały piękne ilustracje do bajek
  • Powstały piękne ilustracje do bajek
  • Powstały piękne ilustracje do bajek
Więcej zdjęć:
fot. Adam Łukasik

To już 6. edycja konkursu, który przeznaczony jest dla dzieci z przedszkoli z Jastrzębia-Zdroju. Konkurs polega na zrobieniu przez babcie, dziadków i wnuczki, wnuków wspólnej pracy plastycznej na temat postaci, czy scenki z bajek.

Główny cel to zachęcanie do czytelnictwa, opowiadania, przedstawiania bajek. Jeżeli u dziecka w wieku przedszkolnym zbuduje się zamiłowanie do książek - ta umiejętność pozostanie z nim do końca życia. Wspólny czas z babcią, dziadkiem na tworzeniu wspólnej pracy, planowaniu, wymyślaniu, tworzeniu, wykonaniu - jest bezcenny w dzisiejszym świecie, który pędzi i na rzeczy najważniejsze "nie ma czasu".

- W tym roku, jak się dowiedzieliśmy od "babć", to nawet "prababcie" uczestniczyły we wspólnym tworzeniu pracy. Cieszy nas, że z roku na rok jest coraz więcej uczestników. Atrakcyjne nagrody z całą pewnością zachęcają a w tym roku sponsorami byli: JSW, Urząd Miasta Jastrzębie- Zdrój,  NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania Komisja Międzyzakładowa w Jastrzębiu Zdroju, Elplast spółka z o. o. Podkreślić należy, że każde dziecko, każda babcia czy dziadek biorący udział w konkursie - zostali nagrodzeni - mówi Joanna Łodzińska-Czoch, dyrektor Przedszkola Specjalnego w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W piątek bajki w OWN - zakończenie wakacji W piątek bajki w OWN - zakończenie wakacji

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!