Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°16°
Wynajmij biuro od 2 zł
27 listopada 2019

Powstały piękne ilustracje do bajek

  • Powstały piękne ilustracje do bajek
  • Powstały piękne ilustracje do bajek
  • Powstały piękne ilustracje do bajek
  • Powstały piękne ilustracje do bajek
Więcej zdjęć:
fot. Adam Łukasik

To już 6. edycja konkursu, który przeznaczony jest dla dzieci z przedszkoli z Jastrzębia-Zdroju. Konkurs polega na zrobieniu przez babcie, dziadków i wnuczki, wnuków wspólnej pracy plastycznej na temat postaci, czy scenki z bajek.

Główny cel to zachęcanie do czytelnictwa, opowiadania, przedstawiania bajek. Jeżeli u dziecka w wieku przedszkolnym zbuduje się zamiłowanie do książek - ta umiejętność pozostanie z nim do końca życia. Wspólny czas z babcią, dziadkiem na tworzeniu wspólnej pracy, planowaniu, wymyślaniu, tworzeniu, wykonaniu - jest bezcenny w dzisiejszym świecie, który pędzi i na rzeczy najważniejsze "nie ma czasu".

- W tym roku, jak się dowiedzieliśmy od "babć", to nawet "prababcie" uczestniczyły we wspólnym tworzeniu pracy. Cieszy nas, że z roku na rok jest coraz więcej uczestników. Atrakcyjne nagrody z całą pewnością zachęcają a w tym roku sponsorami byli: JSW, Urząd Miasta Jastrzębie- Zdrój,  NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania Komisja Międzyzakładowa w Jastrzębiu Zdroju, Elplast spółka z o. o. Podkreślić należy, że każde dziecko, każda babcia czy dziadek biorący udział w konkursie - zostali nagrodzeni - mówi Joanna Łodzińska-Czoch, dyrektor Przedszkola Specjalnego w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Papierowe kwiaty "wyrosły" przed magistratem Papierowe kwiaty "wyrosły" przed magistratem

Mądre bajki dla dzieci - które z nich pokochają zarówno dzieci jak i rodzice? Mądre bajki dla dzieci - które z nich pokochają zarówno dzieci jak i rodzice?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!