Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
2 grudnia 2019

Wicemistrz Polski w karate z Jastrzębia

Wicemistrz Polski w karate z Jastrzębia
fot. Facebook / Oskar Kozieł

Zawodnicy Klubu Kyokushin Karate Kumite rywalizowali w Makowie Mazowieckim. Oskar Kozieł został wicemistrzem Polski w kategorii kata.

Zawody w randze mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców zgromadziły łącznie 280 zawodników z 73 klubów z całej Polski. Jastrzębski Klub Kyokushin Karate Kumite reprezentowało trzech juniorów.

Filip Osóbka oraz Mateusz Skórzański, obaj w kategorii kumite +75kg, zakwalifikowali się do finałowej ósemki. Natomiast medalową zdobyczą może się pochwalić Oskar Kozieł, który w kategorii kata stanął na drugim stopniu podium i przywiózł do Jastrzębia-Zdroju tytuł wicemistrza Polski. Gratulacje!

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!