Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°19°
4 grudnia 2019

Można odzyskać niewykorzystane pieniądze na rowery

Można odzyskać niewykorzystane pieniądze na rowery
fot. shutterstock

Rowerzyści, którzy korzystali z Jastrzębskiego Systemu Rowerów Miejskich „JASkółka”, mogą wystąpić o zwrot niewykorzystanych środków, zgromadzonych na swoim koncie.

Zwrot wpłaconych pieniędzy następuje w terminie 21 dni od daty rozwiązania umowy. Szybszym i bardzo wygodnym sposobem jest wykorzystanie w tym celu aplikacji mobilnej Roovee, za pomocą której dokonywane były wypożyczenia rowerów.

-  Po zalogowaniu się do aplikacji, w menu należy kliknąć na zakładkę „Portfel”. Na ekranie zobaczymy aktualny stan konta. Następnie należy kliknąć na ikonę w prawym górnym rogu i wybrać „zwrot środków”. Po zatwierdzeniu środki finansowe zostaną zwrócone na konto bankowe, z którego zostały przekazane.” - wyjaśnia rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Klient ma prawo wypowiedzieć umowę w dowolnym czasie jej trwania. Wypowiedzenie należy przesłać e-mailem na adres bok@jastrzebie.bike. Rozwiązanie umowy następuje w terminie 14 dni od otrzymanego wypowiedzenia. Przed złożeniem wypowiedzenia klient zobowiązany jest do uregulowania stanu na rachunku rozliczeniowym do salda 0 zł.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Setki skarg ws. wakacji kredytowych. Gdzie szukać pomocy? Setki skarg ws. wakacji kredytowych. Gdzie szukać pomocy?

Darmowa infolinia ws. wakacji kredytowych Darmowa infolinia ws. wakacji kredytowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Hmm...05.12.2019 18:58

I co pajace ?z 9:35 i 9:26...nie ma sie do czego przypie.....ć :) to szukacie dziury w całym?

Gość04.12.2019 9:35

Pani Rzecznik. Nie da się tego załatwić bardziej skomplikowanie w UM na przykład w dziale komunikacji? Tam złożyć wniosek, czekać na decyzję i odebrać pieniądze w oddziale parabanku na terenie UM, gdzie nawet kartą nie można zapłacić?

KAZ04.12.2019 9:26

A co ja mam napisać przy wypowiedzeniu?