Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 grudnia 2019

Można odzyskać niewykorzystane pieniądze na rowery

Można odzyskać niewykorzystane pieniądze na rowery
fot. shutterstock

Rowerzyści, którzy korzystali z Jastrzębskiego Systemu Rowerów Miejskich „JASkółka”, mogą wystąpić o zwrot niewykorzystanych środków, zgromadzonych na swoim koncie.

Zwrot wpłaconych pieniędzy następuje w terminie 21 dni od daty rozwiązania umowy. Szybszym i bardzo wygodnym sposobem jest wykorzystanie w tym celu aplikacji mobilnej Roovee, za pomocą której dokonywane były wypożyczenia rowerów.

-  Po zalogowaniu się do aplikacji, w menu należy kliknąć na zakładkę „Portfel”. Na ekranie zobaczymy aktualny stan konta. Następnie należy kliknąć na ikonę w prawym górnym rogu i wybrać „zwrot środków”. Po zatwierdzeniu środki finansowe zostaną zwrócone na konto bankowe, z którego zostały przekazane.” - wyjaśnia rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Klient ma prawo wypowiedzieć umowę w dowolnym czasie jej trwania. Wypowiedzenie należy przesłać e-mailem na adres bok@jastrzebie.bike. Rozwiązanie umowy następuje w terminie 14 dni od otrzymanego wypowiedzenia. Przed złożeniem wypowiedzenia klient zobowiązany jest do uregulowania stanu na rachunku rozliczeniowym do salda 0 zł.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rowerów miejskich nie będzie w tym roku Rowerów miejskich nie będzie w tym roku

18 tys. zł do wzięcia 18 tys. zł do wzięcia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Hmm...05.12.2019 18:58

I co pajace ?z 9:35 i 9:26...nie ma sie do czego przypie.....ć :) to szukacie dziury w całym?

Gość04.12.2019 9:35

Pani Rzecznik. Nie da się tego załatwić bardziej skomplikowanie w UM na przykład w dziale komunikacji? Tam złożyć wniosek, czekać na decyzję i odebrać pieniądze w oddziale parabanku na terenie UM, gdzie nawet kartą nie można zapłacić?

KAZ04.12.2019 9:26

A co ja mam napisać przy wypowiedzeniu?