Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
10 grudnia 2019

7-letnia złodziejka. Kradła na wagarach

7-letnia złodziejka. Kradła na wagarach
fot. KMP Jastrzębie

Tego chyba w Jastrzębiu jeszcze nie było, aby policja była wzywana do 7-letniej złodziejki. Dziewczynka uciekła ze szkoły i na wagarach postanowiła dokonać kradzieży.

Sprawczyni kradzieży, nie czekając jak zawsze na świetlicy na swoją mamę, samowolnie opuściła szkołę. Udała się do sklepu spożywczego, gdzie ukradła słodycze o wartości około 25 złotych.

- Jastrzębscy policjanci zostali powiadomieni przez pracownika ochrony, który był świadkiem całego zajścia. Produkty wróciły do dalszej sprzedaży prócz jednego, które dziecko zdążyło wcześniej zjeść. Na miejsce przybyła matka, która odebrała 7-latkę. Teraz wobec dziecka Sąd Rodzinny zastosuje odpowiedni środek wychowawczy – mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rodzinny oprawca zatrzymany. Atakował policjantów Rodzinny oprawca zatrzymany. Atakował policjantów

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Gość16.12.2019 2:23

Jak to 7 latka.sama.opuscila swietlice ?

mysz13.12.2019 17:41

To co napiszę możecie uznać za śmieszne.Dzieci nie mają świadomości że w sklepach trzeba płacić

Gość13.12.2019 8:30

@Tośiek

"trochę żyje na tym świecie"

Ale czasu na zapoznanie się z zasadami pisowni polskiej, czyli twojego języka ojczystego, to jakoś nie znalazłeś?

Tośiek12.12.2019 6:18

To jest bez stresowe wychowanie szkoła jest od nauczania a rodzice od wychowania wiem jak się rodzice zajmują dziećmi paka czipsów cola i komputer jesteście pokoleniem leniwym do młodych rodziców i roszczeniowym jetem rodzicem i dziadkiem trochę żyje na tym świecie

Gienka dentka11.12.2019 22:52

Biedne dziecko a radna Chojecka paczki dla alkoholików i patologii na świeta robi. Dzieci nie mają wartości bo patrzy przez swój wiek.

Ola11.12.2019 18:09

I tak jej nic nie zrobią. Prawo karne jest dla niej nie dostępne.

Gość11.12.2019 17:59

Pójdzie po rozum do głowy, grozi dorośli. Porozmawiajcie z dzieckiem i sprawdźcie jej rodzinę, co się tam dzieje zlego. Chciałabym spotkać z tym co napisał takiego newsa

Ja 11.12.2019 16:52

A może ktoś pomyśli zanim oceni..može to dziecko było biedne,nie dostało nawet batonika na mikołaja i dlatego ukradło....ale śmiechu warte naprawde za takie coś sprawa do sądu .heh śmieszne naprawde .szkoda że mnie noe było w tym sklepie zapłaciłabym małej te słodycze...

Pedagog11.12.2019 16:21

Skoro ma 7 lat to była pod opieką szkoły i osoba która jej nieupilnowała powinna mieć sprawę w sądzie bo dziecku mogła stać się krzywda.

ola11.12.2019 15:30

Myślę, że ukradła bo jej nikt nic nie kupi.Mialam taka koleżankę, której matka dla zasady nigdy nic nie kupiła.Na wszystko było szkoda pieniędzy.Ona nie kradla.Ale pamiętam jak przychodziła do mnie i przelykala sline jak jadłam coś słodkiego.Dzielilam się z nią bo było widać że pragnie cukierka czy lizaka. Podobnie było z zabawkami. Jak chciała coś mieć miała sobie odłożyć lub zarobić....ja dostałam lalkę na Mikołaja w drugiej klasie podstawówki ona na swoją odkładala do 8klasy.I kupiła sobie pod koniec podstawówki...

Pokaż wszystkie opinie (24)