Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
10 grudnia 2019

7-letnia złodziejka. Kradła na wagarach

7-letnia złodziejka. Kradła na wagarach
fot. KMP Jastrzębie

Tego chyba w Jastrzębiu jeszcze nie było, aby policja była wzywana do 7-letniej złodziejki. Dziewczynka uciekła ze szkoły i na wagarach postanowiła dokonać kradzieży.

Sprawczyni kradzieży, nie czekając jak zawsze na świetlicy na swoją mamę, samowolnie opuściła szkołę. Udała się do sklepu spożywczego, gdzie ukradła słodycze o wartości około 25 złotych.

- Jastrzębscy policjanci zostali powiadomieni przez pracownika ochrony, który był świadkiem całego zajścia. Produkty wróciły do dalszej sprzedaży prócz jednego, które dziecko zdążyło wcześniej zjeść. Na miejsce przybyła matka, która odebrała 7-latkę. Teraz wobec dziecka Sąd Rodzinny zastosuje odpowiedni środek wychowawczy – mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci znaleźli mężczyznę za kartonowymi pudłami Policjanci znaleźli mężczyznę za kartonowymi pudłami

Nieporozumienia męsko-damskie z policją w tle Nieporozumienia męsko-damskie z policją w tle

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Gość16.12.2019 2:23

Jak to 7 latka.sama.opuscila swietlice ?

mysz13.12.2019 17:41

To co napiszę możecie uznać za śmieszne.Dzieci nie mają świadomości że w sklepach trzeba płacić

Gość13.12.2019 8:30

@Tośiek

"trochę żyje na tym świecie"

Ale czasu na zapoznanie się z zasadami pisowni polskiej, czyli twojego języka ojczystego, to jakoś nie znalazłeś?

Tośiek12.12.2019 6:18

To jest bez stresowe wychowanie szkoła jest od nauczania a rodzice od wychowania wiem jak się rodzice zajmują dziećmi paka czipsów cola i komputer jesteście pokoleniem leniwym do młodych rodziców i roszczeniowym jetem rodzicem i dziadkiem trochę żyje na tym świecie

Gienka dentka11.12.2019 22:52

Biedne dziecko a radna Chojecka paczki dla alkoholików i patologii na świeta robi. Dzieci nie mają wartości bo patrzy przez swój wiek.

Ola11.12.2019 18:09

I tak jej nic nie zrobią. Prawo karne jest dla niej nie dostępne.

Gość11.12.2019 17:59

Pójdzie po rozum do głowy, grozi dorośli. Porozmawiajcie z dzieckiem i sprawdźcie jej rodzinę, co się tam dzieje zlego. Chciałabym spotkać z tym co napisał takiego newsa

Ja 11.12.2019 16:52

A może ktoś pomyśli zanim oceni..može to dziecko było biedne,nie dostało nawet batonika na mikołaja i dlatego ukradło....ale śmiechu warte naprawde za takie coś sprawa do sądu .heh śmieszne naprawde .szkoda że mnie noe było w tym sklepie zapłaciłabym małej te słodycze...

Pedagog11.12.2019 16:21

Skoro ma 7 lat to była pod opieką szkoły i osoba która jej nieupilnowała powinna mieć sprawę w sądzie bo dziecku mogła stać się krzywda.

ola11.12.2019 15:30

Myślę, że ukradła bo jej nikt nic nie kupi.Mialam taka koleżankę, której matka dla zasady nigdy nic nie kupiła.Na wszystko było szkoda pieniędzy.Ona nie kradla.Ale pamiętam jak przychodziła do mnie i przelykala sline jak jadłam coś słodkiego.Dzielilam się z nią bo było widać że pragnie cukierka czy lizaka. Podobnie było z zabawkami. Jak chciała coś mieć miała sobie odłożyć lub zarobić....ja dostałam lalkę na Mikołaja w drugiej klasie podstawówki ona na swoją odkładala do 8klasy.I kupiła sobie pod koniec podstawówki...

Pokaż wszystkie opinie (24)