KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
24 grudnia 2019

Kobieta uwięziona w mieszkaniu wzywała pomocy

Kobieta uwięziona w mieszkaniu wzywała pomocy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Samotne zamieszkiwanie w bloku może okazać się niebezpieczne, zwłaszcza dla ludzi starszych. Bywa, że taki lokal może być dla nich pułapką, z której trudno się wydostać.

W sobotę około godziny 7:00 do Komendy Miejskiej Policji dotarła informacja, że starsza kobieta, która znajduje się w mieszkaniu bloku przy ulicy Wrocławskiej, wzywa pomocy. Mundurowych powiadomił sąsiad, który usłyszał jej wołanie.

- Na miejsce udał się policyjny patrol. Funkcjonariusze usłyszeli przez drzwi mieszkania wołania kobiety o pomoc w ich otwarciu. Wezwani na miejsce strażacy weszli do mieszkania. W środku, na podłodze leżała starsza osoba, która nie mogła poruszać się o własnych siłach - mówi Bartosz Frątczak z Komendy  Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Państwowa Straż Pożarna informuje, że kobiecie została udzielona pomoc przedmedyczna - tlenoterapia oraz wsparcie psychiczne. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego przewiózł kobietę do szpitala na dalsze badania.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku

15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego 15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!