Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°14°
BS Kredyt bez gwiazdek
22 stycznia 2020

Poszukiwany przez... pomyłkę

Niecodzienna wizyta w jastrzębskiej komendzie. 43-latek podszedł, do oficera dyżurnego mówiąc, że najprawdopodobniej jest poszukiwany. Okazało się, że błąd ludzki sprawił, iż faktycznie jest osobą poszukiwaną.

We poniedziałek około godziny 17.30 do jastrzębskiej komendy zgłosił się 43-latek, mówiąc, że najprawdopodobniej jest osobą poszukiwaną. Jastrzębianin wyjaśnił, iż przyszedł, ponieważ chce wyjaśnić całą tę sytuację.

- Po sprawdzeniu w systemie okazało się, iż faktycznie mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Jastrzębianin okazał potwierdzenie, iż uiścił grzywnę, jednakże po dokładnym sprawdzeniu ujawniono, iż 43-latek pomylił się, dokonując wpłaty w numerze rachunku i stąd wynikło całe zamieszanie. Sprawa wczoraj została wyjaśniona, a mężczyzna opuścił komendę jako wolny obywatel - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem

Policja poszukuje tej kobiety Policja poszukuje tej kobiety

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość22.01.2020 13:54

równie dobrze tytuł mógł głosić " zabity przez policję przez pomyłkę"...

Gość22.01.2020 6:20

Zapewne górnik.

Po szychcie wychylił kilka głębszych, jechał w stanie lub pobił konkubinę.

Wielkie mi rzeczy.