Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
22 stycznia 2020

Poszukiwany przez... pomyłkę

Niecodzienna wizyta w jastrzębskiej komendzie. 43-latek podszedł, do oficera dyżurnego mówiąc, że najprawdopodobniej jest poszukiwany. Okazało się, że błąd ludzki sprawił, iż faktycznie jest osobą poszukiwaną.

We poniedziałek około godziny 17.30 do jastrzębskiej komendy zgłosił się 43-latek, mówiąc, że najprawdopodobniej jest osobą poszukiwaną. Jastrzębianin wyjaśnił, iż przyszedł, ponieważ chce wyjaśnić całą tę sytuację.

- Po sprawdzeniu w systemie okazało się, iż faktycznie mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Jastrzębianin okazał potwierdzenie, iż uiścił grzywnę, jednakże po dokładnym sprawdzeniu ujawniono, iż 43-latek pomylił się, dokonując wpłaty w numerze rachunku i stąd wynikło całe zamieszanie. Sprawa wczoraj została wyjaśniona, a mężczyzna opuścił komendę jako wolny obywatel - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy

Samochód potrącił rowerzystkę. Ranna w szpitalu Samochód potrącił rowerzystkę. Ranna w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość22.01.2020 13:54

równie dobrze tytuł mógł głosić " zabity przez policję przez pomyłkę"...

Gość22.01.2020 6:20

Zapewne górnik.

Po szychcie wychylił kilka głębszych, jechał w stanie lub pobił konkubinę.

Wielkie mi rzeczy.