Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°13°
Wesele w Dąbrówce
23 stycznia 2020

Hokeiści dostali po 2,5 tys. zł nagrody "na głowę"

Hokeiści dostali po 2,5 tys. zł nagrody "na głowę"
fot.pixabay

Prezydent Miasta Anna Hetman zarządzeniem postanowiła nagrodzić zawodników JKH GKS Jastrzębie. W sumie otrzymali 77,5 tys. zł. Nagrody i wyróżnienia dla zawodników przyznawane są za osiągnięte wyniki sportowe. To samo dotyczy trenerów prowadzących szkolenie sportowców.

Zespół JKH GKS Jastrzębie jest w trakcie bardzo obiecującego sezonu. Drużyna pod wodzą Roberta Kalabera drugi raz z rzędu sięgnęła po Puchar Polski. Pod koniec ubiegłego roku nasi hokeiści pokonali w finale turnieju Unię Oświęcim.

- Chyba nie ma jastrzębianina, który na wieść o ogromnym sukcesie JKH GKS Jastrzębie nie poczuł dumy. Emocje, towarzyszące nam podczas finału Pucharu Polski będziemy pamiętać jeszcze długo -  swoje zarządzenie skomentowała prezydent Anna Hetman

Dlatego nie może dziwić najwyższa możliwa do przyznania pula, która wynosi 77,5 tys. złotych, co daje po 2,5 tys. zł „na głowę”.

Lista nagrodzonych zawodników i trenerów JKH GKS Jastrzębie: Henri Auvinen, Kordian Chorążyczewski, Jakub Gimiński, Kamil Górny, Artem Iossafov, Henrich Jabornik, Dominik Jarosz, Maris Jass, Martin Kasperlik, Arkadiusz Kostek, Tomasz Kulas, David Marek, Patryk Matusik, Jakub Michałowski, Łukasz Nalewajka, Radosław Nalewajka, Dominik Paś, Patryk Pelaczyk, Oskar Prokop, Grzegorz Radzieńciak, Ondrej Raszka, Jesse Rohtla, Radosław Sawicki, Jan Sołtys, Maciej Urbanowicz, Mikko Virtanen, Kamil Wałęga, Kamil Wróbel, Rafał Bernacki, Robert Kalaber, Petr Bolek.

Nam pozostaje trzymać kciuki za naszą drużynę podczas zbliżającej się fazy play off oraz walki o tytuł Mistrzów Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znalazł portfel i przywłaszczył gotówkę Znalazł portfel i przywłaszczył gotówkę

Mistrzowie Polski pomagają chorej dziewczynce Mistrzowie Polski pomagają chorej dziewczynce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
As24.01.2020 12:04

Super!!

Oko24.01.2020 7:08

Komentarze typowego Polaka, zawistnego i kłótliwego!!! Te cechy narodowe juz raz doprowadzily nas do zguby !!!

Pani Prezedęt24.01.2020 6:15

Pani prezydęt nagrodziła chokeistów z własnej kieszeni budrzetowej

Dziękóję za ówagę.

Xxx24.01.2020 0:21

A WC prezes dostał półtorej banki za wywalenie dzieci z Akademii GKS Jastrzębie.

gość23.01.2020 22:29

Czy pani prezydent nagrodziła hokeistów z własnej kkieszeni czy z Budżetu Miasta. Z artykułu to wynika, że pich nagrodziła ale kto dał kasę? Podejrzewam, że z naszych podatków. Jednak z informacji powinno wynikać wszystko - kto, ile i z czego?

Podatnik23.01.2020 19:31

Jako że nagrody przekazało miasto. To są one z podatków czyli z naszych pieniędzy. Żądam żeby moje nazwisko jako sponsora nagrody widniało na koszulce.

Karlus23.01.2020 19:29

Gdyby był inny skarbnik w miescie to hokeisci dostaliby duzo wiecej. A gosc jest z Wodzisławia wiec nie zalezy mu na jastrzebskim sporcie.

do gość 10:2923.01.2020 14:25

Jak takiś ciekawy złóż zapytanie , w drodze dostępu do informacji publicznej :)
Pozdrowienia dla wszystkich zawistnych, oby Was żółć nie zalała przypadkiem, poluzujcie majty :)

gość23.01.2020 13:16

Hokeiści mają osiągnięcia i miasto promują. Pracownicy urzędu kilkadziesiąt milionów w roku kalendarzowym kosztują, papier z naszych podatków marnują, a efektów brak!!!!

Dofinansowanie do zadań sportu i kultury to obowiązek wynikaj z uchwały rady miasta uchwalonych i budzetów miasta przez tut. radę miasta. Laski bzy - to obowiązek!

gość23.01.2020 13:11

Jesienią ubiegłego roku wszyscy pracownicy urzędu i jednostek miasta mieli dostać po 1.000 zł nagrody.Jaka kwota została przeznaczona na ten cel ogółem w 2019 roku? Nagrody były też wypłacone w maju po 500 zł na łebka, w lipcu i na koniec roku. Proszę napisać ile wydano z naszych podatków na ten cel???

Pokaż wszystkie opinie (24)