Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
Czarny Rycerz
23 stycznia 2020

Hokeiści dostali po 2,5 tys. zł nagrody "na głowę"

Hokeiści dostali po 2,5 tys. zł nagrody "na głowę"
fot.pixabay

Prezydent Miasta Anna Hetman zarządzeniem postanowiła nagrodzić zawodników JKH GKS Jastrzębie. W sumie otrzymali 77,5 tys. zł. Nagrody i wyróżnienia dla zawodników przyznawane są za osiągnięte wyniki sportowe. To samo dotyczy trenerów prowadzących szkolenie sportowców.

Zespół JKH GKS Jastrzębie jest w trakcie bardzo obiecującego sezonu. Drużyna pod wodzą Roberta Kalabera drugi raz z rzędu sięgnęła po Puchar Polski. Pod koniec ubiegłego roku nasi hokeiści pokonali w finale turnieju Unię Oświęcim.

- Chyba nie ma jastrzębianina, który na wieść o ogromnym sukcesie JKH GKS Jastrzębie nie poczuł dumy. Emocje, towarzyszące nam podczas finału Pucharu Polski będziemy pamiętać jeszcze długo -  swoje zarządzenie skomentowała prezydent Anna Hetman

Dlatego nie może dziwić najwyższa możliwa do przyznania pula, która wynosi 77,5 tys. złotych, co daje po 2,5 tys. zł „na głowę”.

Lista nagrodzonych zawodników i trenerów JKH GKS Jastrzębie: Henri Auvinen, Kordian Chorążyczewski, Jakub Gimiński, Kamil Górny, Artem Iossafov, Henrich Jabornik, Dominik Jarosz, Maris Jass, Martin Kasperlik, Arkadiusz Kostek, Tomasz Kulas, David Marek, Patryk Matusik, Jakub Michałowski, Łukasz Nalewajka, Radosław Nalewajka, Dominik Paś, Patryk Pelaczyk, Oskar Prokop, Grzegorz Radzieńciak, Ondrej Raszka, Jesse Rohtla, Radosław Sawicki, Jan Sołtys, Maciej Urbanowicz, Mikko Virtanen, Kamil Wałęga, Kamil Wróbel, Rafał Bernacki, Robert Kalaber, Petr Bolek.

Nam pozostaje trzymać kciuki za naszą drużynę podczas zbliżającej się fazy play off oraz walki o tytuł Mistrzów Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dobre rozpoczęcie walki o półfinał. JKH pokonuje Cracovie Dobre rozpoczęcie walki o półfinał. JKH pokonuje Cracovie

18 tys. zł do wzięcia 18 tys. zł do wzięcia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
As24.01.2020 12:04

Super!!

Oko24.01.2020 7:08

Komentarze typowego Polaka, zawistnego i kłótliwego!!! Te cechy narodowe juz raz doprowadzily nas do zguby !!!

Pani Prezedęt24.01.2020 6:15

Pani prezydęt nagrodziła chokeistów z własnej kieszeni budrzetowej

Dziękóję za ówagę.

Xxx24.01.2020 0:21

A WC prezes dostał półtorej banki za wywalenie dzieci z Akademii GKS Jastrzębie.

gość23.01.2020 22:29

Czy pani prezydent nagrodziła hokeistów z własnej kkieszeni czy z Budżetu Miasta. Z artykułu to wynika, że pich nagrodziła ale kto dał kasę? Podejrzewam, że z naszych podatków. Jednak z informacji powinno wynikać wszystko - kto, ile i z czego?

Podatnik23.01.2020 19:31

Jako że nagrody przekazało miasto. To są one z podatków czyli z naszych pieniędzy. Żądam żeby moje nazwisko jako sponsora nagrody widniało na koszulce.

Karlus23.01.2020 19:29

Gdyby był inny skarbnik w miescie to hokeisci dostaliby duzo wiecej. A gosc jest z Wodzisławia wiec nie zalezy mu na jastrzebskim sporcie.

Pokaż wszystkie opinie (24)