Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°13°
23 stycznia 2020

Jastrzębska Spółka Węglowa poszukuje wiceprezesa

Jastrzębska Spółka Węglowa poszukuje wiceprezesa
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa ogłosiła nabór na stanowisko zastępcy prezesa zarządu do spraw rozwoju. Kandydaci mogą zgłaszać się do dnia 5 lutego.

Rozmowy z kandydatami, których aplikacje spełnią wymogi formalne, zostaną przeprowadzone 12 lutego. Kandydaci muszą wykazać się wiedzą o zakresie działalności spółki oraz o sektorze, w którym działa spółka; znajomością zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników; znajomością zasad funkcjonowania spółek handlowych (ze szczególnym uwzględnieniem spółek z udziałem Skarbu Państwa); zasad wynagradzania w spółkach z udziałem Skarbu Państwa; znajomością zasad nadzoru właścicielskiego, oceny projektów inwestycyjnych, rachunkowości finansów przedsiębiorstwa, audytu i kontroli finansowej; wiedzą z zakresu zarządzania procesami reorganizacji przedsiębiorstwa, tworzeniem i przeprowadzaniem programów restrukturyzacyjnych i budowaniu strategii przedsiębiorstw górniczych. 

Obecnie zarząd JSW składa się z pięciu osób. Jego pracami kieruje prezes Włodzimierz Hereźniak. Ponadto w jego skład wchodzą: wiceprezes ds. technicznych i operacyjnych Artur Dyczko, wiceprezes ds. handlu Rafał Pasieka, wiceprezes ds. pracy i polityki społecznej Artur Wojtków i wiceprezes ds. ekonomicznych Radosław Załoziński. 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW świadoma w sprawach klimatu JSW świadoma w sprawach klimatu

W JSW mają problem. Potrzebna pomoc państwa W JSW mają problem. Potrzebna pomoc państwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Były kalfaktor24.01.2020 22:20

Jako były kalfus świetnie nadaje się na to stanowisko, potrafię dochować w tajemnicy wszystkie przewały dozoru wyższego i ich alkoholizm.

Kerownik gieerpe.24.01.2020 18:47

Ja jo już widza jak szukajo one jusz dobre wiedzom kiery bydzie na prezesa eno tak udajom że szukajom .

Gość24.01.2020 10:02

Ja się wręcz idealnie nadaję.

Za każdym razem, kiedy przechodze małym przejściem podziemnym, to słyszę w moją stronę "panie prezesie"...

Pracoholik ;)24.01.2020 7:46

Do sekcyjnego
Chyć się chlopie roboty- bo jak dalej będziesz przynosił takie ochłapy to cię żona zostawi i odejdzie do tego co 7 świątecznych robi....

Janusz Tracz 24.01.2020 6:33

moze w PUPie niech poszukaja

TPW 23.01.2020 23:52

Czekajcie, bo ja chyba czegoś nie rozumie. To ram jest PREZES GŁÓWNY, ma zastępców od wszystkiego, a każdy zastępca ma swojego zastępcę? Górnicy do roboty bez dyskusji, ciemnota jest od pracy!

Gość23.01.2020 20:54

Mam nadzieję że wice prezesm zostanie pan Józef Pawlinów.

Górnik23.01.2020 19:34

Wybiorą Maryjana co na Bziu dowodził - ma plecy.

Krycha 23.01.2020 17:58

Tylko Jurek z Turystycznej się nadaje na to stanowisko nawet na łódkach jak ustawił żagle a wiatr wiał z przodu to łódka płynęła

GRP zofiówka 23.01.2020 16:37

Kaminiok z ZZJG zofiowka ten się nadaje posture ma zapasiony konfident emeryt takich tam trzeba

Pokaż wszystkie opinie (27)