Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
6 lutego 2020

Nakradł wódki i wyzywał policjantów

Nakradł wódki i wyzywał policjantów
fot. pixabay

55-latek wyprawiał się do Jastrzębia w celach dokonania kradzieży. Jego łupem padał alkohol. Jednak podczas ostatnich gościnnych występów wodzisławianin został złapany.

We wtorek, patrol policji został wezwany do jednego z marketów w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem interwencji policjantów była kradzież sklepowa dokonana przez 55-letniego mężczyznę. W trakcie czynności okazało się, że nie jest to pierwsza kradzież wodzisławianina.

 - Mężczyzna stał się agresywny i zaczął znieważać mundurowych, był zaskoczony faktem zatrzymania, wykrzykiwał “przecież ukradłem na wykroczenie”. Łączna wartość skradzionego alkoholu wynosiła jednak ponad 500 złotych. Okazało się, że był to sposób na życie mieszkańca Wodzisławia. Teraz o jego trybie życia będzie decydować sąd. Za przestępstwo, którego się dopuścił, polskie prawo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mundurowi zaprowadzą spokój na Warmińskiej Mundurowi zaprowadzą spokój na Warmińskiej

Policjanci przejęli metamfetaminę Policjanci przejęli metamfetaminę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
KitKat07.02.2020 7:14

Wszystko zależy nie od prawa tylko od sędziny. Prawo się nie liczy tylko interpretacja. Gdzie tylko sie da powinny być taryfikatory jak w drogówce. Moglibyśmy wywalić na zbity pysk zapracowanych togasów. Same oszczędności.

Gość06.02.2020 9:34

Pewnie dostanie dożywocie w przeciwieństwie do celebrytów z tamtej epoki Cimoszewicz , najsztub, Durczok.

JAstrzębianin06.02.2020 9:31

Do irańskiego radia. Miasto dziczeje, bo łapią wodzisławskich złodziei?

Radio Teheran06.02.2020 7:14

Miasto dziczeje.

C:WINDOWS_06.02.2020 7:14

Wykroczenia powinny się sumować a nie, żeby było tak, jak teraz, czyli łatwy sposób na życie. Ale po co? Na co?

Sztandar Młodych06.02.2020 6:50

Nowe Jastrzębie

Gość06.02.2020 6:44

Normalka swd