Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
7 lutego 2020

Nie chciała żyć. Połknęła tabletki i popiła alkoholem

Nie chciała żyć. Połknęła tabletki i popiła alkoholem
fot. pixabay

To już kolejna smutna informacja dotycząca próby samobójczej, jaką podjęła mieszkanka Jastrzębia. Na szczęście tym razem pomoc przyszła na czas.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu otrzymała zgłoszenie, że kobieta wysyła informacja na jednym z portali społecznościowych, że popełni samobójstwo.

- Pod wskazany adres udał się policyjny patrol.  Z uwagi na to, że nie można było dostać się do mieszkania, wezwano strażaków. Po siłowym sforsowaniu drzwi, w środku zastano nieprzytomną 40-latkę, a obok niej opakowania po lekarstwach i alkoholu. Kobietę przewieziono do szpitala - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wyciągnęli 13-latkę z meliny Wyciągnęli 13-latkę z meliny

W jednym z mieszkań znaleziono ciało W jednym z mieszkań znaleziono ciało

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Gość15.02.2020 20:43

Jeśli dała info na fb to znak że to było krzyczenie o pomoc. Jeśli cała sytuacja zakończy się dobrze to pewnie osoby bliskie się ockną i jej pomogą. Życzę zdrowia kobiecie i dobrych ludzi wokół.

mona12.02.2020 19:01

@Mario - jestes niedouczony ? depresja i alkoholizm to choroba ! nawet nie wiesz jak ciezko z tego wyjsc ...

WWWWW12.02.2020 9:41

A CZEMU TY KOBIETY MAJA DEPRESJE BO PAZNOKCJE ODPADAJA I JA GLOWA BOLI))))

Gość10.02.2020 5:48

@Mario

Depresja to choroba?

Zaraz mi powiesz, że alkoholizm i bezrobocie również.

Gość09.02.2020 12:04

Czytając komentarze niektórych stwierdzam, że głupota ma się u was dobrze. Szkoda, że jej nie da się leczyć.

gość09.02.2020 11:58

Gdyby żyć nie4 vchciała to by nikogo nie informowała. Jastrzębie to osada samobójców, patoli i w dodatku w ruinie.

XxX do Mario08.02.2020 9:29

Podaj adres zgłosimy że kolejna osoba nie chce żyć może ciebie na czas też uratują.

Mario08.02.2020 0:47

Nie mogę. Co Wy tu mędrcy wiecie o depresji? Chwała Bogu, że miała choć tyle woli życia, że oglosiła to innym. Jak ktoś nie wie, jaką paskudną chorobą jest depresja, niech nic nie pisze w takich sytuacjach, bo wystawia tylko świadectwo swojej głupocie, ignorancji i brakowi empatii. Właśnie dzięki takim paskudnym ludziom jak Wy, innym nie chce się żyć.

Ja07.02.2020 23:11

Takim tepym pustakom dziękuję ze chore kom.przez takich debili my kobiety cierpimy!!!!po pustakach nikt by nie płakał.nikomu nie zycze aby musial przechodzić przez to i rodzina.wiec zanim napiszesz glupi kom wez porządny rozbieg jeb. .łbem w ścianę mniej boli.gowno mozesz wiedzieć a oskarżać możesz wtedy kiedy twoje łapy sa czyste.

gość07.02.2020 21:50

Gdyby nie chciała zyć to zrobiłaby to w domowymym zaciszu i nie pisałaby na forum. Cchiała zabłysnąć jak wszyscy pozostali.

Pokaż wszystkie opinie (23)