Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 lutego 2020

Centrum Biznesu w budynku dworca autobusowego

Centrum Biznesu w budynku dworca autobusowego
fot. UM Jastrzębie

W Jastrzębiu otwarto centrum biznesu. Jest ono dostępne dla każdego, kto potrzebuje większej lub mniejszej przestrzeni biurowej i to za niewielką opłatą.

Centrum „Biznes na okrągło”, ulokowane w budynku dworca autobusowego na ul. Sybiraków, umożliwia wynajęcie sali konferencyjnej i biur. To oferta idealnie dostosowana do indywidualnych potrzeb małych przedsiębiorców - opłaty naliczane są tylko za wykorzystane godziny. Centrum wyposażone zostało w niezbędny sprzęt, a wynajmujący mogą korzystać z szerokopasmowego Internetu oraz aneksu kuchennego.

– Dzięki tej przestrzeni jastrzębianie mają szansę, by rozwijać swoje firmy. Można tu zarówno pracować indywidualnie, jak i organizować spotkania biznesowe. W dzisiejszych czasach i firmy, i pracownicy często pracują na odległość. Tu jest wszystko, czego mogą potrzebować – powiedziała prezydent Anna Hetman.

W Centrum „Biznes na okrągło” można znaleźć przestrzeń zarówno do spotkań z klientami, jak i organizacji szkoleń czy konferencji.

Ceny wynajęcia sal zaczynają się już od 2 złotych. Z zasadami działania Centrum można zapoznać się na stronie internetowej 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska galeria online. A może namalujecie obraz? Jastrzębska galeria online. A może namalujecie obraz?

Główny Inspektor Sanitarny jedzie na Śląsk. Kopalnie epicentrum zakażeń Główny Inspektor Sanitarny jedzie na Śląsk. Kopalnie epicentrum zakażeń

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (51)
Gość15.02.2020 16:03

Na pewno skorzystam. Super pomysł!

Gość15.02.2020 7:32

Bardzo dobry pomysł, malkontenci won z miasta

Djdh13.02.2020 15:36

Niech już będą następne wybory na prezydenta miasta...

Gość13.02.2020 14:36

Pani Hetman konsekwentnie nie realizuje obietnic wyborczych!!!!

Gość13.02.2020 12:27

Proponuję sołtysowej tak się rozpędzić wokół tego swojego "na okrągło", żeby swój własny zadek zobaczyła ;-)

Gość13.02.2020 9:48

Czego ta wójcina jeszcze nie wymyśli?A co z realizacją programów przedwyborczych?

Gość13.02.2020 8:46

Wybitny pomysł, kolejny wybitny pomysł, innym wybitnym pomysłem w tym naszym UM pogania. Należy koniecznie powołać może jakąś odrębną spółkę miejską do zarządzania tymi pomysłami i inwestorami.

egon12.02.2020 12:47

Zburzyli Diament no to pokoje na dworcu...a pasażerowie w deszczu na zewnątrz...wstydu niema ta pani burmistrz!!! miasto upada...co z wiaduktem bo to jest problem Jastrzębia !!!

Zołza z Zofiófki12.02.2020 9:35

Dobre Centrum Biznesu w środku menelowskiego składu,hihihi

Gość12.02.2020 8:09

@Żory

"A gdzie w Jastrzębiu jest centrum przesiadkowe?"

Jest ich wiele. Przy każdej stacji dokującej dla rowerów miejskich, czyli najwięcej w galaktyce.

Pokaż wszystkie opinie (51)