Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 lutego 2020

Centrum Biznesu w budynku dworca autobusowego

Centrum Biznesu w budynku dworca autobusowego
fot. UM Jastrzębie

W Jastrzębiu otwarto centrum biznesu. Jest ono dostępne dla każdego, kto potrzebuje większej lub mniejszej przestrzeni biurowej i to za niewielką opłatą.

Centrum „Biznes na okrągło”, ulokowane w budynku dworca autobusowego na ul. Sybiraków, umożliwia wynajęcie sali konferencyjnej i biur. To oferta idealnie dostosowana do indywidualnych potrzeb małych przedsiębiorców - opłaty naliczane są tylko za wykorzystane godziny. Centrum wyposażone zostało w niezbędny sprzęt, a wynajmujący mogą korzystać z szerokopasmowego Internetu oraz aneksu kuchennego.

– Dzięki tej przestrzeni jastrzębianie mają szansę, by rozwijać swoje firmy. Można tu zarówno pracować indywidualnie, jak i organizować spotkania biznesowe. W dzisiejszych czasach i firmy, i pracownicy często pracują na odległość. Tu jest wszystko, czego mogą potrzebować – powiedziała prezydent Anna Hetman.

W Centrum „Biznes na okrągło” można znaleźć przestrzeń zarówno do spotkań z klientami, jak i organizacji szkoleń czy konferencji.

Ceny wynajęcia sal zaczynają się już od 2 złotych. Z zasadami działania Centrum można zapoznać się na stronie internetowej 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS Jastrzębie  pokonuje KH Energa Toruń 3:2 JKH GKS Jastrzębie pokonuje KH Energa Toruń 3:2

Międzynarodowe śniadanie biznesowe Międzynarodowe śniadanie biznesowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (51)
Gość15.02.2020 16:03

Na pewno skorzystam. Super pomysł!

Gość15.02.2020 7:32

Bardzo dobry pomysł, malkontenci won z miasta

Djdh13.02.2020 15:36

Niech już będą następne wybory na prezydenta miasta...

Gość13.02.2020 14:36

Pani Hetman konsekwentnie nie realizuje obietnic wyborczych!!!!

Gość13.02.2020 12:27

Proponuję sołtysowej tak się rozpędzić wokół tego swojego "na okrągło", żeby swój własny zadek zobaczyła ;-)

Gość13.02.2020 9:48

Czego ta wójcina jeszcze nie wymyśli?A co z realizacją programów przedwyborczych?

Gość13.02.2020 8:46

Wybitny pomysł, kolejny wybitny pomysł, innym wybitnym pomysłem w tym naszym UM pogania. Należy koniecznie powołać może jakąś odrębną spółkę miejską do zarządzania tymi pomysłami i inwestorami.

Pokaż wszystkie opinie (51)