Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
12 lutego 2020

Jadłodzielnia działa i ma się dobrze

Jadłodzielnia działa i ma się dobrze
fot. pixabay

Jastrzębska jadłodzielnia zlokalizowana przy ulicy Wielkopolskiej działa nadal i cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. Nie brakuje chętnych do ofiarowania żywności oraz osób z niej korzystających.

Na pomysł powstania Jadłodzielni Foodsharing wpadła Aleksandra Fabisz-Zblewska. Wraz z grupą przyjaciół postanowiła przeciwdziałać marnowaniu żywności. Tym bardziej, że są osoby, które mogą z niej skorzystać.

Przyszedł czas na zmianę koordynatora przedsięwzięcia. Osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie jadłodzielni jest Estera Woźniak-Prycelas.

- W minioną sobotę miałam przyjemność oficjalnie przejąć funkcję koordynatorki Jadłodzielnia Foodsharing Jastrzębie-Zdrój. Bardzo dziękuje, za obecność i przekazaną żywność panu posłowi na Sejm RP Maciejowi Kopcowi, Młodzieżowej Radzie Miasta Jastrzębie-Zdrój, wicekoordynatorom Aleksandrze Fabisz-Zblewskiej i Wojciechowi Żołnierkowi oraz wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Mamy nadzieję, że wspólnym siłami będziemy mogli służyć mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju i ciągle rozszerzać zakres naszej działalności.  Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy - mówiła Estera Woźniak-Prycelas.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie marnujcie jedzenia po świętach! Nie marnujcie jedzenia po świętach!

Martwy bezdomny w okolicach jadłodzielni Martwy bezdomny w okolicach jadłodzielni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość13.02.2020 5:53

@do Gość Dziś o 15:05 12.02.2020 16:38

"Pytał cie ktos o zdanie ? Tłoku."

A to nie pytanie na śniadanie, przecież. Ciołku.

Gość12.02.2020 23:17

A jurto to co przetworzą z tego jedzenia, zostawią komuś na wycieraczce ;)

Pis da i Duda da ...12.02.2020 22:38

Jutro ide na " zakupy " .... he , he.

do Gość Dziś o 15:0512.02.2020 16:38

Pytał cie ktos o zdanie ? Tłoku.

Gość12.02.2020 15:05

@ateista

"czego sobie kategorycznie nie życzę"

A to nie żaden koncert życzeń. Amen.

ateista12.02.2020 11:44

Więcej dawajcie tym śmierdzącym nierobom i tym samym ściągajcie nowych żuli a oni bedą żreć , chlać te swoje wynalazki, srać, szczać gdzie popadnie , zostawiając wszędzie po sobie większy syf na mieście niż prezydentowa pod gwarkiem w ramach ''happeningu'' . Promujecie w ten sposób nieróbstwo i żebractwo a tym śmierdzielom tak wygodnie bo po co wziąć się za uczciwą pracę jak ludzie dadzą zeżreć za darmo a ogrzać się i wykąpać mogą za moje podatki w ogrzewalni czego sobie kategorycznie nie życzę !!!!

Gość12.02.2020 10:30

Świetnie