Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
Sklep Medicanna
17 lutego 2020

Złodziej ze stacji paliw trafił za kraty

Złodziej ze stacji paliw trafił za kraty
fot. pixabay

Młody mężczyzna z kradzieży uczynił stałą formę zarobków. Okradał sklepy, i stacje paliw. Oprócz tego znaleziono u niego narkotyki. Sąd zdecydował o aresztowaniu 29-latka na trzy miesiące.

Najbliższe trzy miesiące 29-letni złodziej spędzi w areszcie śledczym, tak postanowił sąd, który rozpatrzył wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. 29-latkowi zarzuca się kradzież artykułów spożywczych, kosmetycznych, ubrań i narzędzi, w okresie od 16 grudnia 2019 roku do 6 lutego 2020 roku.

- Ponadto 26 stycznia jastrzębianin został zatrzymany w związku z posiadaniem środków narkotycznych. Wtedy został zastosowany wobec niego dozór policyjny, do którego jastrzębianin się nie stosował. Czynności w sprawie trwają. Dzięki nowelizacji kodeksu karnego, za kilka drobniejszych kradzieży, podejrzany odpowie jak za przestępstwo – informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zdemolowano przystanek. Mieszkańcy zapłacą Zdemolowano przystanek. Mieszkańcy zapłacą

Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
dysydent17.02.2020 14:54

"Złodziej ze stacji paliw trafił za kraty" a bandyta który prawie by zabił człowieka na oś Przyjaźń którego "pobił tak dotkliwie, że pokrzywdzony trafił do szpitala" a "następnego dnia około godziny 1 w nocy na ulicy Wielkopolskiej 34-latek dotkliwie pobił innego mężczyznę, który także został przewieziony do szpitala" i "prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych". Normalnie czyste jaja !!!! złodziej za kraty a pontencjalny morderca dozór policyjny!!!!! Sądy do gruntownej reformy a prokurator do zwolnienia w trybie natychmiastowym!!!!! Niech Ziobro zrobi porządek z tymi niedołęgami bo to już się w pale nie mieści, jak zmiejszenie wyroku za gwałt i morderstwo na 3-letnim dziecku z 25 lat na 15lat więzienia !!!!!!

Gość17.02.2020 7:26

"Dzięki nowelizacji kk..."

Bubamara17.02.2020 6:33

Nowe Jastrzębie