Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
18 lutego 2020

18 tys. zł do wzięcia

18 tys. zł do wzięcia
fot. pixabay

Osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy mogą składać wnioski o dotację na podjęcie działalności gospodarczej.

Osoby chętne na otrzymanie dofinansowania mogą składać wnioski od 21 lutego. Mogą ubiegać się o 18 tys. zł.

Nabór wniosków prowadzony jest w ramach projektów: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Jastrzębiu-Zdroju (IV)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia. „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jastrzębiu-Zdroju (IV)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy, Działanie 7.2.

Przed złożeniem wniosku należy skontaktować się z doradcami klienta Powiatowego Urzędu Pracy. Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy, pok. 20 (II p.), tel. 32 4753012 wew. 35.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Startuje 300+ na nowy rok szkolny Startuje 300+ na nowy rok szkolny

Jest 24 mln zł na pomoc dla przedsiębiorców Jest 24 mln zł na pomoc dla przedsiębiorców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Liwia19.02.2020 15:58

Ktoś tu kiedyś opisał jak ta ,,darowizna'' naprawdę wygląda. PUP jest nieskuteczny, a aktywizacja zawodowa bardzo słaba.

Gość19.02.2020 11:14

Dać im te 18k tak po prostu. Im też się należy

Gość18.02.2020 12:03

Dlaczego brak okien?

Bo Polacy nie gęsi i swój język mają.

Brak okien oznacza w tym przypadku brak Windowsów.

Radio Teheran18.02.2020 10:17

@Bubamara

"Czemu urzędnicy nie siedzą na taboretach w klitkach bez okien, jak użytkownicy okrągłego centrum biznesu?"

Nie znasz się, to dzałania celowe. Brak okien to podstawowa zasada bezpieczeństwa, aby ktoś nieupoważniony nie podejrzał nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań lokalnych przedsiębiorców. O ile w ogóle będą

Bubamara18.02.2020 6:56

Czemu stworzenie stanowiska pracy przez bezrobotnych szacuje się na 18 tys., a przy tworzeniu urzędniczej grzędy już takich ograniczeń nie ma?
Czemu urzędnicy nie siedzą na taboretach w klitkach bez okien, jak użytkownicy okrągłego centrum biznesu?