Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
20 lutego 2020

Policjanci apelują: Nie dajcie się zabić!

Policjanci apelują: Nie dajcie się zabić!
fot. pixabay

Dzieci i młodzież często eksperymentują ze środkami psychoaktywnymi, często z dopalaczami. Policjanci przestrzegają przed substancjami, które zabijają.

Jastrzębscy policjanci zajmujący się na co dzień profilaktyką społeczną, wspólnie z dzielnicowymi, wczoraj uczestniczyli w warsztatach dotyczących stosowania przez dzieci i młodzież środków psychoaktywnych.

- Dzięki nabytym umiejętnościom łatwiej będzie reagować i pomagać osobom, które zażyły środki psychotropowe tzw. dopalacze czy narkotyki. Dopalacze sprzedawane są w sklepach lub przez Internet pod nazwą artykułów kolekcjonerskich, często z umieszczonym komunikatem „Produkt nie do spożycia”. Niebezpieczeństwo ich zażywania wynika z faktu, że ich skład chemiczny nie jest znany, może podlegać wahaniom i modyfikacjom. Nigdy nie wiadomo, jak po ich zażyciu zareaguje konkretny organizm - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pogoń wywiadowców za motocyklistą Pogoń wywiadowców za motocyklistą

Nocne pobicie przed pubem. Poszkodowany jest zakażony? Nocne pobicie przed pubem. Poszkodowany jest zakażony?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Kajman20.02.2020 15:34

A niech ćpają dopalacze. Nie chce im się wydawać paru groszy więcej na normalna trawę, która jakby była defacto legalna to by problem dopów zniknął, a wasze dzieci by nie umieraly Ale jak wolą tania rozrywkę eksperymentalna to pod choinkę dajcie im sznur I krzesło, będzie prościej i mniej szkodliwie dla spoleczenstwa. Gość nie bredzi ma rację. Nikt im rąk nie zwiazuje I nie napycha prochami nozdrzy.

Podatnik do Do Gość 6.35 Dziś o 11:2320.02.2020 15:05

Wiesz jak ktoś ma dzieci i wychowuje je w rodzinie i zajmuje się nimi to nie ma problemu. Bać powinni się ci co młodym dają kasę żeby tylko mieć spokój od nich i nic ich więcej nie interesuje.

Do Gość 6.3520.02.2020 11:23

Bredzisz człowieku.Masz dzieci?Potrafisz je uchronić przed dopalaczami itp.Gdyby im się coś stało,to też powiesz,że to selekcja naturalna?

Mat20.02.2020 10:43

Nie ma marihuany sa wiec dopalacze. Proste jak budowa cepa. W Czechach dopalaczy nie ma.

LG20.02.2020 10:38

@gość z 6:35: coraz częściej zaczynam się z tym zgadzać.

Gość20.02.2020 6:35

Selekcja naturalna.

Tyle w tym temacie