Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
28 lutego 2020

Ukradł telefon i wsiadł pijany do samochodu

Ukradł telefon i wsiadł pijany do samochodu
fot. pixabay

Układ kobiecie telefon, wsiadł do samochodu i tyle go wdziano. Jednak policjanci wpadli na trop złodzieja. Na dodatek okazało się, że kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Poza tym miał zakaz prowadzenia pojazdów do roku 2023.

Do dyżurnego jastrzębskiej komendy zgłosiła się kobieta, która przekazała, że został jej skradziony telefon komórkowy, a "złodziejaszek" może przebywać na osiedlu Barbary. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol prewencji.

- Po kilku minutach mężczyzna został zatrzymany, kierując pojazdem toyota. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 32-letniego jastrzębianina. Wynik badania wykazał w jego organizmie blisko 2,8 promila alkoholu. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2023 roku. Mężczyzna nie przyznawał się do kradzieży telefonu, jednakże w trakcie kontroli osobistej u jastrzębianina ujawniono skradziony telefon komórkowy - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jastrzębianin został zatrzymany, a telefon wrócił do właścicielki. 32-latek odpowie za kradzież, kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroku sądu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą

Jechała wężykiem i miała przy sobie narkotyki Jechała wężykiem i miała przy sobie narkotyki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gerard01.03.2020 13:13

Od razu na wokandę i 25 lat z miejsca. A później dokładać po 5 lat za byle pierdole. I niech już tam zgnije w tym kajdanowie. Chyba, ze sam się wychusta przez ten czas. Zero serca i rozumu dla takiej patologii

Dla niego pętla29.02.2020 18:37

Już nie powinien żyć. Nie można narażać ludzi na to, że ten obwieś kogoś zabije jadąc po pijaku.

Sebic29.02.2020 15:57

Trzeba głosować na Korwina będzie publiczna chłosta !

smerf12529.02.2020 15:35

Do WYKLĘTY. W naszej socjalistycznej (jakby na to nie patrzeć) Polsce na dzień dzisiejszy dostałby rentę za brak ręki i JA i TY i MY byśmy się na nią składali, ale bez palca mógłby pracować.

WYKLĘTY 28.02.2020 11:43

Za zlodziejstwo ucinali łapy to powinno być stosowane do dziś.

KAZ28.02.2020 9:09

Darować winy. Dać szanse chłopakowi. Może się poprawi.

Radio Teheran28.02.2020 7:49

Miasto dziczeje.

Koronawirus28.02.2020 7:28

Nowe Jastrzębie

Pokaż wszystkie opinie (8)