Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°16°
BS Kredyt bez gwiazdek
4 marca 2020

Tysiące książek na tablecie, smartfonie, czytniku i to za darmo

Tysiące książek na tablecie, smartfonie, czytniku i to za darmo
fot. pixabay

Każdy, kto jest zapisany do  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu może odebrać kod dzięki, któremu ma dostęp do najnowszych książek w wersji elektronicznej. Dostępnych na stronie internetowej Legimi.

Legimi to tysiące ebooków - bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe, romanse i wiele innych… do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach.

Kod dostępu mogą otrzymać wyłącznie osoby zapisane do Biblioteki. W celu uzyskania dostępu do bazy należy udać się osobiście do jednej z trzech placówek: Czytelnia, ul. Wielkopolska 1a, Filia nr 1, ul. Opolska 1b, Filia nr 2 Masnówka, ul. Witczaka 3a

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie stronie internetowej bazy Legimi. Następnie wybrane książki należy pobrać bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.

Wypożyczanie e-booków jest darmowe. Wszystkie kody będą ważne do końca 2020 roku. W ramach zamówionego przez Bibliotekę limitu stron do przeczytania, każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek. 

Wypożyczone e-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy użytkownik może używać kodu jednocześnie na maksymalnie 2 urządzeniach.

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy z Dolnośląską Biblioteką Publiczną we Wrocławiu 

Czytelnik, korzystając z dostępu do Legimi, oświadcza, że zapoznał się z regulaminami świadczenia usług oraz polityką prywatności dostępnymi na stronie internetowej Legimi. Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za sposób korzystania z indywidualnego konta Czytelnika. Biblioteka udostępnia wyłącznie kod umożliwiający bezpłatne korzystanie z Legimi w ramach wykupionego przez Bibliotekę abonamentu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak zrobić dobre zdjęcia smartfonem? Jak zrobić dobre zdjęcia smartfonem?

Dobra zmiana w MZK się sprawdziła Dobra zmiana w MZK się sprawdziła

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Koronawirus05.03.2020 6:30

"Nic nie zastąpi tradycyjnego opalania węglem"

Ci co opalają węglem, wcześniej odpalili książki.

Gość04.03.2020 11:32

@smerf125

"Nic nie zastąpi tradycyjnej książki jej zapachu i odgłosu przewracanych stron."

To samo tyczy się ogrzewania domów. Nic nie zastąpi tradycyjnego opalania węglem. Pogonić ekologów!

smerf12504.03.2020 9:34

Nic nie zastąpi tradycyjnej książki jej zapachu i odgłosu przewracanych stron.

Koronawirus04.03.2020 8:43

Fajna sprawa.
I jest okazja, by niektorzy jastrzebscy polanalfabeci sie podszkolili.