Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 marca 2020

Tysiące książek na tablecie, smartfonie, czytniku i to za darmo

Tysiące książek na tablecie, smartfonie, czytniku i to za darmo
fot. pixabay

Każdy, kto jest zapisany do  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu może odebrać kod dzięki, któremu ma dostęp do najnowszych książek w wersji elektronicznej. Dostępnych na stronie internetowej Legimi.

Legimi to tysiące ebooków - bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe, romanse i wiele innych… do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach.

Kod dostępu mogą otrzymać wyłącznie osoby zapisane do Biblioteki. W celu uzyskania dostępu do bazy należy udać się osobiście do jednej z trzech placówek: Czytelnia, ul. Wielkopolska 1a, Filia nr 1, ul. Opolska 1b, Filia nr 2 Masnówka, ul. Witczaka 3a

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie stronie internetowej bazy Legimi. Następnie wybrane książki należy pobrać bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.

Wypożyczanie e-booków jest darmowe. Wszystkie kody będą ważne do końca 2020 roku. W ramach zamówionego przez Bibliotekę limitu stron do przeczytania, każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek. 

Wypożyczone e-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy użytkownik może używać kodu jednocześnie na maksymalnie 2 urządzeniach.

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy z Dolnośląską Biblioteką Publiczną we Wrocławiu 

Czytelnik, korzystając z dostępu do Legimi, oświadcza, że zapoznał się z regulaminami świadczenia usług oraz polityką prywatności dostępnymi na stronie internetowej Legimi. Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za sposób korzystania z indywidualnego konta Czytelnika. Biblioteka udostępnia wyłącznie kod umożliwiający bezpłatne korzystanie z Legimi w ramach wykupionego przez Bibliotekę abonamentu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zażył 20 tabletek, bo chciał umrzeć Zażył 20 tabletek, bo chciał umrzeć

Co za 200 tys. zł? Rowery, ładowarki, wiaty? Co za 200 tys. zł? Rowery, ładowarki, wiaty?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Koronawirus05.03.2020 6:30

"Nic nie zastąpi tradycyjnego opalania węglem"

Ci co opalają węglem, wcześniej odpalili książki.

Gość04.03.2020 11:32

@smerf125

"Nic nie zastąpi tradycyjnej książki jej zapachu i odgłosu przewracanych stron."

To samo tyczy się ogrzewania domów. Nic nie zastąpi tradycyjnego opalania węglem. Pogonić ekologów!

smerf12504.03.2020 9:34

Nic nie zastąpi tradycyjnej książki jej zapachu i odgłosu przewracanych stron.

Koronawirus04.03.2020 8:43

Fajna sprawa.
I jest okazja, by niektorzy jastrzebscy polanalfabeci sie podszkolili.