Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 marca 2020

Przychodnia przyszpitalna działa normalnie

Przychodnia przyszpitalna działa normalnie
fot. pixabay

W związku z wprowadzeniem zakazu odwiedzin w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 mieszkańcy mają obawy o to, czy przyszpitalne przychodnie działają w normalnym trybie.

- Zakaz odwiedzin został wprowadzony profilaktycznie i dotyczy tylko kontaktów z pacjentami hospitalizowanymi w naszej lecznicy. Wszystkie gabinety lekarskie działające w przyszpitalnej przychodni pracują be zmian. Także wcześniej zaplanowane badania, typu TK czy RTG przeprowadzane są, tak jak pierwotnie planowano - wyjaśnia rzecznik jastrzębskiego szpitala Marcelina Kowalska.

Pacjenci pytają również o porody rodzinne, kiedy kobiecie asystuje mąż lub inny krewny.

- To czy dopuścić te osoby do uczestnictwa w zabiegu, zależy od indywidualnej decyzji lekarza prowadzącego oddział. To samo jest w wyjątkowych sytuacjach, jakie mogą zdarzyć się na oddziale intensywnej opieki medycznej - wyjaśnia rzecznik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Karwinie również zakażenia koronawirusem W Karwinie również zakażenia koronawirusem

Górnicza wypłata zostanie znacznie obniżona? Górnicza wypłata zostanie znacznie obniżona?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość10.03.2020 13:38

Normalnie działają. Przyjęcia do specjalisty w przyszłym roku :D

Gość09.03.2020 10:38

@Agnieszka

"A co z oddzialem kardiologi ?"

To proste. Do likwidacji. Dziękuję za uwagę.

Agnieszka09.03.2020 8:31

A co z oddzialem kardiologi ? Tam musza wchodzic ludzie postronni bo zakladamy jest tam holter i ekg , tam tez odbiera sie wyniki holtera i zwlaszcza rano pelno ludzi