Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
Sklep Medicanna
9 marca 2020

Przychodnia przyszpitalna działa normalnie

Przychodnia przyszpitalna działa normalnie
fot. pixabay

W związku z wprowadzeniem zakazu odwiedzin w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 mieszkańcy mają obawy o to, czy przyszpitalne przychodnie działają w normalnym trybie.

- Zakaz odwiedzin został wprowadzony profilaktycznie i dotyczy tylko kontaktów z pacjentami hospitalizowanymi w naszej lecznicy. Wszystkie gabinety lekarskie działające w przyszpitalnej przychodni pracują be zmian. Także wcześniej zaplanowane badania, typu TK czy RTG przeprowadzane są, tak jak pierwotnie planowano - wyjaśnia rzecznik jastrzębskiego szpitala Marcelina Kowalska.

Pacjenci pytają również o porody rodzinne, kiedy kobiecie asystuje mąż lub inny krewny.

- To czy dopuścić te osoby do uczestnictwa w zabiegu, zależy od indywidualnej decyzji lekarza prowadzącego oddział. To samo jest w wyjątkowych sytuacjach, jakie mogą zdarzyć się na oddziale intensywnej opieki medycznej - wyjaśnia rzecznik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski szpital korzysta z dronów Jastrzębski szpital korzysta z dronów

Jak pandemia wpłynęła na nasze życie? Jak pandemia wpłynęła na nasze życie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość10.03.2020 13:38

Normalnie działają. Przyjęcia do specjalisty w przyszłym roku :D

Gość09.03.2020 10:38

@Agnieszka

"A co z oddzialem kardiologi ?"

To proste. Do likwidacji. Dziękuję za uwagę.

Agnieszka09.03.2020 8:31

A co z oddzialem kardiologi ? Tam musza wchodzic ludzie postronni bo zakladamy jest tam holter i ekg , tam tez odbiera sie wyniki holtera i zwlaszcza rano pelno ludzi