Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°11°
9 marca 2020

Przychodnia przyszpitalna działa normalnie

Przychodnia przyszpitalna działa normalnie
fot. pixabay

W związku z wprowadzeniem zakazu odwiedzin w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 mieszkańcy mają obawy o to, czy przyszpitalne przychodnie działają w normalnym trybie.

- Zakaz odwiedzin został wprowadzony profilaktycznie i dotyczy tylko kontaktów z pacjentami hospitalizowanymi w naszej lecznicy. Wszystkie gabinety lekarskie działające w przyszpitalnej przychodni pracują be zmian. Także wcześniej zaplanowane badania, typu TK czy RTG przeprowadzane są, tak jak pierwotnie planowano - wyjaśnia rzecznik jastrzębskiego szpitala Marcelina Kowalska.

Pacjenci pytają również o porody rodzinne, kiedy kobiecie asystuje mąż lub inny krewny.

- To czy dopuścić te osoby do uczestnictwa w zabiegu, zależy od indywidualnej decyzji lekarza prowadzącego oddział. To samo jest w wyjątkowych sytuacjach, jakie mogą zdarzyć się na oddziale intensywnej opieki medycznej - wyjaśnia rzecznik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tylko 35 górników zakażonych w JSW Tylko 35 górników zakażonych w JSW

Wymazobus kończy pracę. Miasto zapłaciło 95 tys. zł Wymazobus kończy pracę. Miasto zapłaciło 95 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość10.03.2020 13:38

Normalnie działają. Przyjęcia do specjalisty w przyszłym roku :D

Gość09.03.2020 10:38

@Agnieszka

"A co z oddzialem kardiologi ?"

To proste. Do likwidacji. Dziękuję za uwagę.

Agnieszka09.03.2020 8:31

A co z oddzialem kardiologi ? Tam musza wchodzic ludzie postronni bo zakladamy jest tam holter i ekg , tam tez odbiera sie wyniki holtera i zwlaszcza rano pelno ludzi