Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
12 marca 2020

JSW: Praca zdalna i mierzenie temperatury

JSW: Praca zdalna i mierzenie temperatury
fot. pixabay

Jastrzębska Spółka Węglowa podjęła działania zmierzające do ograniczenia epidemii koronawirusa. Będą mierzyć temperaturę oraz kierować pracowników do pracy zdalnej.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej przyjął 10 marca uchwałę w sprawie podjęcia działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W Spółce rozpoczęto przygotowania do wdrożenia procedury zdalnego mierzenia temperatury ciała pracowników wchodzących do zakładów pracy.

- Wstępne konsultacje medyczne dla osób, które zgłosiły się do pracy, choć mają objawy chorobowe, będą odbywały się w specjalnie do tego celu przygotowanych namiotach. Dyrektorzy pracy i dyrektorzy w Biurze Zarządu oraz w Zakładzie Wsparcia Produkcji mogą polecić pracownikom wykonywanie pracy zdalnej. Sytuację monitoruje kierownictwo spółek i zakładów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej JSW oraz zarząd Spółki - informuje JSW.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Epidemia koronawirusa w Jastrzębiu wyhamowuje? Epidemia koronawirusa w Jastrzębiu wyhamowuje?

W JSW nie ma już siły wyższej W JSW nie ma już siły wyższej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
Sarsxd16.03.2020 18:34

@Ryl a Ty co, Nostradamus?! Przez takich siejących popeliny jak Ty ludzie paniukują i robią głupie ruchy które zamiast pomagać, pogarszają sytuację. Nie po to ktoś jest na górze, a Ty na dole, żebyś dyrgował, co należy robić. Skoroś taki mądry, to dlaczego nie siedzisz w Zarządzie?

Magik16.03.2020 13:18

Andrzej, JSW też wprowadziła, poczytaj na stronie JSW. Nie napisali żeby myć ręce, TO CHYBA KAŻDY JUŻ WIE, nabazgrane 4 strony żaden górnik nie przeczyta

Andrzej 16.03.2020 11:12

Kopalnia Bogdanka już wprowadziła procedury i zalecenia dla osób pracujących pod ziemią. https://www.facebook.com/1543590875916191/posts/2577327245875877/?sfnsn=mo 

byk15.03.2020 23:21

do soros. JSW pracuja w biurze wiec nie piernicz

byk15.03.2020 23:18

do Anna. Jeszcze ci się marzy praca zdalna abyś dupskiem w domu siedziała i -udawała że coś robisz . Biurowe to ciagle by coś chciały.

Ryl15.03.2020 10:17

Liczy się kasa... Ryle mogą pozdychać. Teraz to już za późno wirus już się pewnie przedostał do górników.

Anna15.03.2020 6:46

Nie prawda nie ma pracy zdalnej w biurach. Zarząd się nie zgodził.

jsw tępaki 15.03.2020 1:31

wszyscy od poniedziałku pracują zdalnie a nam się wmawia że ktoś wprowadza środki zapoboegawcze... ochrona w maskach...dyrekcje zamknięte...nadsztygarzy nie zjeżdżają a Wy dalej chcecie być się tłoczyć za uścisk dłoni...sytuacja jest wyjątkowa i czas wprowadzić utrzymanie zakładu...ściana jedna zmiana do dwóch na dobę fedrunek reszta kopalni obserwacje...można to zrobić trzeba chcieć...no ale załoga jest 'wyrozumiała' więc pracodawca to wykorzystuje...mam nadzieję że nie będziecie żałowali potem swojego podejścia... życzę zdrowia Wam i Waszym Rodzinom obyśmy przetrwali ten czas bez stresu...Szczęść Boże

rom15.03.2020 1:30

Odbijanie blachy na wejściu i wyjściu, łaźnie, zjazd i wyjazd ludzi - wszędzie ścisk ludzi, a oni chcą mierzeniem temperatury uchronić ludzi przed epidemią. Banda debili ...

Misiek14.03.2020 23:55

Jeden chory kichnie w pobliżu wentylatora i caly rejon chory...nie mówiąc juz o scisku w szolach,kolaskach i łażniach...kopalnie to inkubator tego wirusa

Pokaż wszystkie opinie (36)