KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
BS Kredyt bez gwiazdek
12 marca 2020

Policja (ciągle) szuka tego mężczyzny

Policja (ciągle) szuka tego mężczyzny
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania 64-letniego Wiesława Opoka. Czynności poszukiwawcze prowadzone są w bardzo szerokim zakresie. Trop za panem Wiesławem zaprowadził do Żor, jednak poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Policja apeluje też do poszkodowanego, aby dał znak życia, zapewnia mu pełną anonimowość.

W akcję zaangażowani już byli nie tylko jastrzębscy policjanci, ale również mundurowi z bielskiego pododdziału prewencji, helikopter SOKÓŁ, psy tropiące oraz Straż Pożarna. Komunikat o zaginięciu został rozesłany do wszystkich jednostek Policji na terenie kraju. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z Policją.

64-letni Wiesław Opoka zaginął w środę 12 lutego w Jastrzębiu-Zdroju. Po południu mężczyzna miał przyjechać, odebrać żonę z pracy, ale się nie pojawił i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Pan Opoka oprócz kluczy, nie zabrał nic z mieszkania, nie ma przy sobie także żadnych dokumentów. Tuż po zgłoszeniu zaginięcia w poszukiwania zostali zaangażowani jastrzębscy policjanci, a także mundurowi z bielskiego pododdziału prewencji, helikopter SOKÓŁ oraz policyjni przewodnicy z psami wyszkolonymi do tropienia śladów ludzkich i odnajdywaniu ludzi. Sprawdzono ogromny teren Jastrzębia-Zdroju. Niestety dotychczas podjęte czynności nie przyniosły pozytywnego rezultatu. Czynności poszukiwawcze nadal trwają. Sprawdzany jest każdy sygnał, który napływa nie tylko od mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, ale również miast ościennych. Analizowane są monitoringi.

Wiesław Opoka ubrany był w niebieskie jeansy, kurtka granatowo-bordowa z kapturem, bluza szara z długim rękawem, półbuty brązowe skórzane sportowe wiązane na sznurowadła.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, oczy piwne jasne, włosy: krótkie siwe, zakola, uszy przylegające, średniej wielkości.
Znaki szczególne: widoczny brak w uzębieniu górnym i dolnym.

Policjanci zwracają się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Wszelkie zgłoszenia, także anonimowe, przyjmują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju -  tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997, lub 112.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego 15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego

Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do wiesław13.03.2020 20:23

Jeśli jesteś głupi to nie możesz tu pisać.

Wiesław12.03.2020 22:26

Oby nie pojechał na narty do włoskich Alp.

Gość12.03.2020 16:31

Słaba ta policja, jak ciągle szuka...

Obywatel BGC12.03.2020 16:17

Wiesio na Gignacie