Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
12 marca 2020

Policja (ciągle) szuka tego mężczyzny

Policja (ciągle) szuka tego mężczyzny
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania 64-letniego Wiesława Opoka. Czynności poszukiwawcze prowadzone są w bardzo szerokim zakresie. Trop za panem Wiesławem zaprowadził do Żor, jednak poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Policja apeluje też do poszkodowanego, aby dał znak życia, zapewnia mu pełną anonimowość.

W akcję zaangażowani już byli nie tylko jastrzębscy policjanci, ale również mundurowi z bielskiego pododdziału prewencji, helikopter SOKÓŁ, psy tropiące oraz Straż Pożarna. Komunikat o zaginięciu został rozesłany do wszystkich jednostek Policji na terenie kraju. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z Policją.

64-letni Wiesław Opoka zaginął w środę 12 lutego w Jastrzębiu-Zdroju. Po południu mężczyzna miał przyjechać, odebrać żonę z pracy, ale się nie pojawił i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Pan Opoka oprócz kluczy, nie zabrał nic z mieszkania, nie ma przy sobie także żadnych dokumentów. Tuż po zgłoszeniu zaginięcia w poszukiwania zostali zaangażowani jastrzębscy policjanci, a także mundurowi z bielskiego pododdziału prewencji, helikopter SOKÓŁ oraz policyjni przewodnicy z psami wyszkolonymi do tropienia śladów ludzkich i odnajdywaniu ludzi. Sprawdzono ogromny teren Jastrzębia-Zdroju. Niestety dotychczas podjęte czynności nie przyniosły pozytywnego rezultatu. Czynności poszukiwawcze nadal trwają. Sprawdzany jest każdy sygnał, który napływa nie tylko od mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, ale również miast ościennych. Analizowane są monitoringi.

Wiesław Opoka ubrany był w niebieskie jeansy, kurtka granatowo-bordowa z kapturem, bluza szara z długim rękawem, półbuty brązowe skórzane sportowe wiązane na sznurowadła.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, oczy piwne jasne, włosy: krótkie siwe, zakola, uszy przylegające, średniej wielkości.
Znaki szczególne: widoczny brak w uzębieniu górnym i dolnym.

Policjanci zwracają się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Wszelkie zgłoszenia, także anonimowe, przyjmują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju -  tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997, lub 112.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wpadli przez nerwowe zachowanie. Trafili do więzienia Wpadli przez nerwowe zachowanie. Trafili do więzienia

Nielegalna jaskinia gier wykryta. Zarekwirowano narkotyki Nielegalna jaskinia gier wykryta. Zarekwirowano narkotyki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do wiesław13.03.2020 20:23

Jeśli jesteś głupi to nie możesz tu pisać.

Wiesław12.03.2020 22:26

Oby nie pojechał na narty do włoskich Alp.

Gość12.03.2020 16:31

Słaba ta policja, jak ciągle szuka...

Obywatel BGC12.03.2020 16:17

Wiesio na Gignacie