Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
12 marca 2020

JKH GKS brązowym medalistą

JKH GKS brązowym medalistą
fot. Andrzej Klocek

Polska Liga Hokeja zadecydowała o zakończeniu rozgrywek ligowych 2019/2020. Powodem jest postępująca epidemia koronawirusa w kraju. JKH uplasował się na trzecim miejscu i zdobył brązowy medal.

Rozważano przeprowadzenie meczów ćwierćfinałowych i fazy zasadniczej. JKH GKS Jastrzębie wzbogacił się o ekstraligowy brąz! Złoto otrzymał GKS Tychy, srebro - Re-Plast Unia Oświęcim, natomiast obok jastrzębskiego zespołu na najniższym stopniu podium znalazł się czwarty półfinalista - GKS Katowice.

To czwarty medal w historii JKH GKS. Poprzednio JKH GKS Jastrzębie stawał na podium w sezonach 2012/2013 (srebro), 2013/2014 (brąz) i 2014/2015 (srebro). W tym sezonie klub zdobył także Puchar Polski i Puchar Wyszehradzki. Oznacza to zarazem, że na chwilę obecną Robert Kalaber jest najbardziej utytułowanym trenerem w dziejach jastrzębskiego hokeja!

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH zdobywcą Superpucharu Polski JKH zdobywcą Superpucharu Polski

JKH GKS Jastrzębie wygrywa po raz kolejny JKH GKS Jastrzębie wygrywa po raz kolejny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Kibic 14.03.2020 6:24

Po co były mecze z Cracovia dla męki zawodników i brązowy amoniaku zdaniem złoty się należy za cały sezon dla drużyny i trenera

menel13.03.2020 8:28

takie medale nie cieszą