Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
12 marca 2020

JKH GKS brązowym medalistą

JKH GKS brązowym medalistą
fot. Andrzej Klocek

Polska Liga Hokeja zadecydowała o zakończeniu rozgrywek ligowych 2019/2020. Powodem jest postępująca epidemia koronawirusa w kraju. JKH uplasował się na trzecim miejscu i zdobył brązowy medal.

Rozważano przeprowadzenie meczów ćwierćfinałowych i fazy zasadniczej. JKH GKS Jastrzębie wzbogacił się o ekstraligowy brąz! Złoto otrzymał GKS Tychy, srebro - Re-Plast Unia Oświęcim, natomiast obok jastrzębskiego zespołu na najniższym stopniu podium znalazł się czwarty półfinalista - GKS Katowice.

To czwarty medal w historii JKH GKS. Poprzednio JKH GKS Jastrzębie stawał na podium w sezonach 2012/2013 (srebro), 2013/2014 (brąz) i 2014/2015 (srebro). W tym sezonie klub zdobył także Puchar Polski i Puchar Wyszehradzki. Oznacza to zarazem, że na chwilę obecną Robert Kalaber jest najbardziej utytułowanym trenerem w dziejach jastrzębskiego hokeja!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy hokeiści wracają lód Jastrzębscy hokeiści wracają lód

Dobre rozpoczęcie walki o półfinał. JKH pokonuje Cracovie Dobre rozpoczęcie walki o półfinał. JKH pokonuje Cracovie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Kibic 14.03.2020 6:24

Po co były mecze z Cracovia dla męki zawodników i brązowy amoniaku zdaniem złoty się należy za cały sezon dla drużyny i trenera

menel13.03.2020 8:28

takie medale nie cieszą