Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
23 marca 2020

Jastrzębianie hojni w czasie epidemii

Jastrzębianie hojni w czasie epidemii
fot. pixabay

Sytuacja kryzysowa wyzwala nie tylko strach i obawę, ale też dobre emocje. W Jastrzębiu rozszerza się akcja żywnościowa Posiłek dla Bohatera także na pozostałych mieszkańców.

Akcja Posiłek dla Bohatera, która została zapoczątkowana przez jastrzębian na dwóch profilach społecznościowych Widzialna Ręka Jastrzębie-Zdrój oraz Pomoc dla Sąsiada Jastrzębie-Zdrój, rozszerza swoją działalność. Posiłki trafią nie tylko do pracowników medycznych będących na pierwszym ogniu walki z korona wirusem. Skorzystają również pozostali mieszkańcy.

Produkty spożywcze, które hojnie ofiarowali przedsiębiorcy, właściciele sklepów, trafiły do Ośrodka Pomocy Społecznej i zostaną rozdzielone pomiędzy najbardziej potrzebujących.

Każdy może dołączyć do akcji. Kontakt z organizatorami za pośrednictwem profili na portalu Facebook.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie tracą zainteresowanie szczepieniami Jastrzębianie tracą zainteresowanie szczepieniami

Jesienią usługi będą tylko dla zaszczepionych? Jesienią usługi będą tylko dla zaszczepionych?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
s&d szczepionkowy terror24.03.2020 0:23

Wychodźcie się przewietrzyć, jak zwykle na wiosnę. Wyłączcie tv. Spotykajcie się ze znajomymi i płaćcie tam gdzie się da gotówką. Zobaczycie, że ta medialna sraczka to kolejny etap "świńskie", "ptasiej" i itp. grypy...
Obudźcie się, żeby nie było za późno (gdy was przymusowo zaszczepią, a mogą - po to wprowadzili odpowiednie ustawy)...

do Maryla Dziś o 8:4023.03.2020 10:54

Na co ci te ''dwie kromki chleba'' ? Denaturat przefiltrować?

do Maryla Dziś o 8:4023.03.2020 9:36

Wiem że raczej trzeba siedziec w domu i nigdzie nie wychodzić ale też nie pij już tyle przed komputerem i poczytaj na trzeźwo, ile w ogóle będziesz kiedyś trzeźwa , co za kocopoły napisałaś.

Gość23.03.2020 9:18

Dlaczego jeszcze niczego nie dostałem pytam?

Gość23.03.2020 9:05

Maryla 8.40 ten twój post to się kupy i dupy nie trzyma bełkot jakiś.

Maryla23.03.2020 8:40

Proszę nie wierzyć w to pomaganie!!!! Zwróciłam się w ub niedzielę 15.03. o pomoc, no to na konwój tira (bo taaaką paczkę i inną zaoferowaną pomoc) czekam. Bodajże w środę zadzwoniłam po inny podany nr tel, i... j.w. A ja prosiłabym tylko o dwie kromki chleba... Lansowanie nazwisk na tragedii?!!

Gość23.03.2020 7:47

Pani Anno dlaczego płacimy za kino dlaczego nabijamy komuś portfel i jak to się stało że budynki kina Pepco rosmana czy dawne Daewoo trafiły w prywatne ręce i ktoś bierze teraz za dzierżawę tych samych budynków astronomiczne sumy przecież to kopalnie ,państwo budowało te obiekty .Jak to mówił jeden pan bierzcie sprawy w swoje ręce .Komisja śledczą tu potrzebna przekręt na miliony obiekty i działki w strefie centrum.

Gość23.03.2020 7:41

Tak Jastrzębie jest wogole bardzo chojne płacimy 80 lub więcej tysięcy miesięcznie za kino które jest i jeszcze będzie długo zamknięte a dlaczego bo taki mamy układ .