Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
Wynajmij biuro od 2 zł
23 marca 2020

Jastrzębianie hojni w czasie epidemii

Jastrzębianie hojni w czasie epidemii
fot. pixabay

Sytuacja kryzysowa wyzwala nie tylko strach i obawę, ale też dobre emocje. W Jastrzębiu rozszerza się akcja żywnościowa Posiłek dla Bohatera także na pozostałych mieszkańców.

Akcja Posiłek dla Bohatera, która została zapoczątkowana przez jastrzębian na dwóch profilach społecznościowych Widzialna Ręka Jastrzębie-Zdrój oraz Pomoc dla Sąsiada Jastrzębie-Zdrój, rozszerza swoją działalność. Posiłki trafią nie tylko do pracowników medycznych będących na pierwszym ogniu walki z korona wirusem. Skorzystają również pozostali mieszkańcy.

Produkty spożywcze, które hojnie ofiarowali przedsiębiorcy, właściciele sklepów, trafiły do Ośrodka Pomocy Społecznej i zostaną rozdzielone pomiędzy najbardziej potrzebujących.

Każdy może dołączyć do akcji. Kontakt z organizatorami za pośrednictwem profili na portalu Facebook.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pandemia wpłynęła na nasze życie? Jak pandemia wpłynęła na nasze życie?

Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19 Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
s&d szczepionkowy terror24.03.2020 0:23

Wychodźcie się przewietrzyć, jak zwykle na wiosnę. Wyłączcie tv. Spotykajcie się ze znajomymi i płaćcie tam gdzie się da gotówką. Zobaczycie, że ta medialna sraczka to kolejny etap "świńskie", "ptasiej" i itp. grypy...
Obudźcie się, żeby nie było za późno (gdy was przymusowo zaszczepią, a mogą - po to wprowadzili odpowiednie ustawy)...

do Maryla Dziś o 8:4023.03.2020 10:54

Na co ci te ''dwie kromki chleba'' ? Denaturat przefiltrować?

do Maryla Dziś o 8:4023.03.2020 9:36

Wiem że raczej trzeba siedziec w domu i nigdzie nie wychodzić ale też nie pij już tyle przed komputerem i poczytaj na trzeźwo, ile w ogóle będziesz kiedyś trzeźwa , co za kocopoły napisałaś.

Gość23.03.2020 9:18

Dlaczego jeszcze niczego nie dostałem pytam?

Gość23.03.2020 9:05

Maryla 8.40 ten twój post to się kupy i dupy nie trzyma bełkot jakiś.

Maryla23.03.2020 8:40

Proszę nie wierzyć w to pomaganie!!!! Zwróciłam się w ub niedzielę 15.03. o pomoc, no to na konwój tira (bo taaaką paczkę i inną zaoferowaną pomoc) czekam. Bodajże w środę zadzwoniłam po inny podany nr tel, i... j.w. A ja prosiłabym tylko o dwie kromki chleba... Lansowanie nazwisk na tragedii?!!

Gość23.03.2020 7:47

Pani Anno dlaczego płacimy za kino dlaczego nabijamy komuś portfel i jak to się stało że budynki kina Pepco rosmana czy dawne Daewoo trafiły w prywatne ręce i ktoś bierze teraz za dzierżawę tych samych budynków astronomiczne sumy przecież to kopalnie ,państwo budowało te obiekty .Jak to mówił jeden pan bierzcie sprawy w swoje ręce .Komisja śledczą tu potrzebna przekręt na miliony obiekty i działki w strefie centrum.

Gość23.03.2020 7:41

Tak Jastrzębie jest wogole bardzo chojne płacimy 80 lub więcej tysięcy miesięcznie za kino które jest i jeszcze będzie długo zamknięte a dlaczego bo taki mamy układ .