Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
23 marca 2020

Pożar na Śląskiej. Jedna osoba w szpitalu

Pożar na Śląskiej. Jedna osoba w szpitalu
fot. PSP Jastrzębie

W niedzielę w godzinach popołudniowych doszło do pożaru mieszkania przy ulicy Śląskiej. Cztery zastępy strażaków walczyły z ogniem.

Wczoraj w godzinach popołudniowych Państwowa Straż Pożarna w Jastrzębiu otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania znajdującego się na drugim piętrze w bloku przy ulicy Śląskiej. Pożar wyglądał groźnie z lokalu wydobywały się kłęby dymu. Lokatorom udało się opuścić pomieszczenia. Wezwane na miejsce ratownictwo medyczne przewiozło jedną z osób do szpitala.

Sprawa została przekazana Policji do wyjaśnienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Do mieszkania wleciał nietoperz. Wezwano pomoc Do mieszkania wleciał nietoperz. Wezwano pomoc

"Niebezpieczny" wąż koło domu "Niebezpieczny" wąż koło domu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!