Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
24 marca 2020

Ciepły posiłek dla medyków. Uruchomiono zrzutkę

Ciepły posiłek dla medyków. Uruchomiono zrzutkę
fot. pixabay

Jastrzębianie z dwóch grup społecznościowych na Facebooku zaczynają dostarczać ciepły posiłek dla medyków.  Powstała zrzutka na ten cel. Każdy może się dołączyć.

Od wtorku osoby zatrudnione w pogotowiu ratunkowym otrzymują wsparcie w postaci ciepłych posiłków. Jest to efekt działalności dwóch grup na FB Widzialna Ręka Jastrzębie-Zdrój oraz Pomoc dla Sąsiada Jastrzębie-Zdrój.

Z posiłków mogą korzystać: 7 ratowników medycznych, 2 lekarzy, 3 sanitariuszy, 1 salowa, 1 pracownik rejestracji, 2 osoby w namiocie przy wejściu.

Na chwilę obecną posiłki opłaca Piotr Możwiło. Jednak każdy, kto w ten sposób chce okazać wsparcie jastrzębskim medykom może przyłączyć się do akcji. Na portalu charytatywnym na ten cel została utworzona zrzutka. Liczy się gest, a więc każdy, nawet najmniejszy datek ma swoje znaczenie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Prezydent Hetman zakażona koronawirusem Prezydent Hetman zakażona koronawirusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
gość25.03.2020 22:23

Stać tego przedsiebiorcę na wszystko i po co sie chwali? Ile i za ile wykonał usług dla magistratu w ostatnich 5. latach? Czy dla swoich pracowników jest taki OK?

jan25.03.2020 11:16

ludzie pomyślcie o bezdomnych.To moze być tragedia.

Gość25.03.2020 7:02

Gość 18.45 dobrze piszesz

Do gość24.03.2020 23:16

Co Ty za pierdoły wypisujesz? Przecież posiłki już są dostarcza i Pan Piotr za nie płaci co zresztą potwierdzają ratownicy wrzucający zdjęcia i dziękujący Panu Piotrowi za akcje

Gość24.03.2020 21:44

Nie wieżę co czytam tylko oni narażeni co z innymi słuzbami co stoją przy granicach i w innych miejscach i sprawdzają tysiące osób . Oni nie są narażeni wychodzi na to i nic nie potrzebują, takich ma się gdzieś

Gość24.03.2020 18:45

Kolejna zrzutka Pana Piotra M. Chciał zrzutke na plastiki teraz zrzutka na obiady. Tam gdzie pieniądze i zrzutki tam pan Piotr. Zawsze się znajdzie osoba która pod płaszczykiem pomagania dba o własne korzyści. Włozy grosz na papierze a wyciągnę całą garść. Jak rozlicza się Pan z pobranego towaru rozwiezionego. Część trafiła do potrzebujących a reszta wiemy gdzie. Jak Pan dzieli rzeczy od sponsorów? Pani Z już z Ewelina udawała pomoc teraz z Panem. Posiłki miały iść dla ratowników nie ma Pan sumienia.

Jastrzębianin24.03.2020 17:49

W ZWIĄZKU Z ZRZUTKĄ MAM PYTANIE. DLACZEGO TYLKO 16 OSÓB Z PERSONELU MEDYCZNEGO MOŻE KORZYSTAĆ Z CIEPŁEGO POSIŁKU?
MOŻE POWINNO SIĘ ROZSZEŻYĆ GRONO PERSONELU MEDYCZNEGI KTÓRE POWINNO KORZYSTAĆ Z CIEPŁEGO POSIŁKU. CO ZAWIERA TAKI POSIŁEK CZY JEST W NIM TAKŻE JAKIŚ OWOC MOŻE SOK?
MOŻE TAKŻE POWINNIŚMY WESPRZEĆ NASZYCH POLICJANTÓW, KIEROWCÓW KARETEK?
DBAJMY O NASZ PERSONEL MEDYCZNY DBAJMY O TYCH KTÓRZY WALCZĄ Z TYM PASKUDZTWEM NA PIERWSZEJ LINI OGNIA O TYCH KTÓRZY DBAJĄ O NAS W TEN TRUDBY CZAS I OKROPNY DLA NICH SAMYCH. NA CO DZIEŃ ICH ORACA NIE JEST LEKKA WIEC CHOĆ TERAZ ICH WSPIERAJMY!!! ONI ROBIĄ DLA NAS COŚ CZEGO ROBIĆ NIE MUSZĄ ALE CHCĄ RATOWAĆ I WPIERAĆ LUDZKIE ŻYCIE I NAS. WSPIERAJMY ICH

Mrr24.03.2020 17:39

Czytam
, i nie wierzę...

Karamba24.03.2020 17:22

Jo piersze słysza rze medyki to bidne ludzie co ni majom na talesz zupi to je jakichś fejk .

Bardzo brutalny kibic24.03.2020 12:00

Ich stać na własne jedzenie gdzie za wizytę prywatna trzeba zapłacić min 100zl -150 zł a w ciągu godziny taki lekarz przyjemnie około 10 pacjentów.

Pokaż wszystkie opinie (14)