Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
Wielka sława to żart
26 marca 2020

Seniorze! Masz problem zadzwoń

Seniorze! Masz problem zadzwoń
fot. pixabay

Jastrzębscy seniorzy nie są pozostawieni sami sobie. Jeśli tylko mają jakiekolwiek potrzeby mogą zadzwonić pod specjalne dla nich uruchomiony numer telefonu.

501 531 782 to numer telefonu uruchomiony specjalnie dla seniorów, którzy chcą uzyskać pomoc w tym trudnym czasie, ale też po prostu porozmawiać, poczuć, że są inni ludzie, z którymi można podzielić się swoimi troskami.

Telefony Wsparcia to pomysł Śląskiej Rady ds. Seniorów, która zwraca uwagę, że szczególnie w tym trudnym czasie grupa osób starszych potrzebuje wsparcia.

- Róbmy wszystko, aby chronić zdrowie – swoje, swoich bliskich, przyjaciół, sąsiadów, nas wszystkich. Bezpieczeństwo powinno być dla nas najważniejsze, zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa to cel nadrzędny. Nie zapominajmy jednak o osobach starszych, samotnych, potrzebujących wsparcia albo po prostu – rozmowy. Troszczmy się o siebie nawzajem! -  apeluje  Ewa Kulisz, Przewodnicząca Śląskiej Rady ds. Seniorów.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Do szpitala tylko w maseczkach i rękawiczkach Do szpitala tylko w maseczkach i rękawiczkach

W Jastrzębiu blokowane są miejsca dla niepełnosprawnych? W Jastrzębiu blokowane są miejsca dla niepełnosprawnych?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!