Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 marca 2020

OWN: Prace naprawcze w ramach gwarancji

OWN: Prace naprawcze w ramach gwarancji

W Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego wykonywane są prace naprawcze w ramach gwarancji. Miasto nie ponosi z ich tytułu żadnych kosztów.

Aura wiosenna, która od czasu, do czasu przejawia się słoneczną pogodą zachęca do spacerów. Jedna z mieszkanek Jastrzębia wybrała się, jeszcze przed ogłoszeniem stanu epidemii, do Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego i zmartwiła się widokiem, który tam zobaczyła.

- Plac wodny dla dzieci nie wyglądał najlepiej. Niebieska farba podłoża odchodziła dużymi fragmentami. Oprócz tego samo podłoże w brodziku było miejscami pokruszone. Wygląda na to, że zima i niskie temperatury zrobiły swoje - relacjonuje kobieta.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, co dzieje się aktualnie w OWN.

- Obecnie na teren brodzika dla dzieci weszła firma wykonawcy, która przeprowadza  prace naprawcze w ramach gwarancji. My, jako administrator obiektu nie ponosimy z tego tytułu żadnych kosztów. Wykonywana jest tzw. opaska z poliuretanu, która zabezpieczy brodzik - wyjaśnia dyrektor Zofia Florek.

Jednak, aby korzystać z wodnego placu zabaw i fontanny solankowej, mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Trzeba poczekać do zakończenia stanu epidemii w kraju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy ruszą roboty na wiadukcie przy Piłsudskiego? Kiedy ruszą roboty na wiadukcie przy Piłsudskiego?

Dlaczego wodny plac zabaw w OWN jest zamknięty? Dlaczego wodny plac zabaw w OWN jest zamknięty?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Pawłowice05.04.2020 22:42

Jastrzębioki nic nie powinny mieć bo jak nie zrobisz tak źle..

Do pracyPEłowcy31.03.2020 14:36

Skandal,Skandal,Skandal
Kolejne nieudacznictwo i niekończonce się partactwo nadzorujących inwestucje miejskie.
Oczywiste,że prezydentowa ma w pogardzie mieszkańców co oznacza że i nasze pieniądze inwestowane w tego typu atrakcje.

Gość31.03.2020 7:04

Na ul.P?łnocną proszę firmę kt?ra da 10 lat gwarancji

Roki30.03.2020 12:08

Po komentarzach sądząc, można powiedzieć, że Jastrzębie, to miasto malkontentów, ze specjalizacją SZUKANIE DZIURY W CAŁYM.

Bardzo brutalny kibic30.03.2020 10:47

Anka chciała dobrze wyszło jak zawsze, miasto po kosztach. !!!

Gość30.03.2020 9:58

Jest oczywiste, że jeżeli w ramach gwaracji to nie ponosicie kosztów. Na ile lat jest ta gwarancja??? Po jej upływie mbudżet miasta będzie bulił jak za zboże - koszty utrzymania i remonnty!!! Zimy nie było, wiadomo, więc wychodzi BYLE JAKOŚĆ. Śpieszyli się oddać przed wyborami, firma odstawiła fuszerkę a magistrat przyjął i oddał w zarządzanie do MOSiR. Wydano z naszych podatków ok. 10 mln zł a efektów brak!!! MYŚLENIE NIE BOLI ALE KOSZTUJE DROGO I TRZEBA SIĘ NACHODZIĆ!

Gość30.03.2020 9:24

Ciekawe, że Mazowiecką z popękanymi krawężnikami i krzywym chodnikiem, odebrali bez zastrzeżeń.

Fakir na gwoździach30.03.2020 9:04

Dziadostwo za ciężkie miliony.

Prawdomowny30.03.2020 8:43

No no, zima stulecia normalnie.

aron30.03.2020 8:42

Jaka zima...po prostu pani burmistrz tak goniła z tym own-em przed wyborami że teraz mamy efekty...wybory wygrała a own się nie liczy...ważne że posadka na 5 lat jest !!!

Pokaż wszystkie opinie (14)