Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
2 kwietnia 2020

Uciekł z kwarantanny. Szukają go służby

Uciekł z kwarantanny. Szukają go służby
fot. pixabay

W ostatnim czasie dużo mówi się o tym, że pobyt na kwarantannie jest obowiązkowcy. Bywa, że osoby jej poddane są na zakupach, na spacerze. Jeden z mieszkańców postanowił uciec z miasta, a nawet z kraju.

Komenda Miejska Policji sprawdza czy ponad 200 osób stosuje się do wymogów i przebywa na kwarantannie w domu. Mundurowi nierzadko otrzymują zgłoszenia, a nawet dowody w postaci zdjęć, że niektóre osoby łamią ten nakaz. Natychmiast podejmowane są działania mandaty lub wnioski do SANEPID-u o ukaranie.

Jeden z mieszkańców Jastrzębia postanowił na dłużej opuścić miejsce swojej kwarantanny i pojechał najprawdopodobniej do Niemiec. Jak poinformowała asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu, policjanci poinformowali o tym fakcie SANEPID, który podejmie dalsze działania. Konieczne jest ustalenie miejsca pobytu mężczyzny, ponieważ istnieje możliwość, że będąc zarażonym wirusem, może przekazywać go innym osobom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Tomek 05.04.2020 10:01

Jak można nazwać kogoś takiego? Brak chyba odpowiedniego określenia, takich ludzi powinno się eliminować

Logik03.04.2020 20:42

Skoro jest poszukiwany prosimy o udostepnienie jego wizerunku co ulatwi nam schwytanie złoczyńcy ;)

melon03.04.2020 8:40

Wszystkie firmy w Polsce padają, Tylko ZUS prężnie się rozwija, oj będą premie w ZUS będą złote klamki

Suweren03.04.2020 2:28

Oj tam kwarantanna, spotkania grupowe, my elita mamy na to wywalone - narada u Prezesa strefą wolną od COVID-19 !!!!

Kokodzambo03.04.2020 0:58

Tragedia

Rolex02.04.2020 23:43

Brak słów, żeby opisać co się w tym kraju dzieje. Jedno wielkie państwo policyjne. Za granicą człowiek ma większą ochronę i swobodę.

Gość02.04.2020 23:42

Uwaga, ponad 31 osób zarażonych w szpitalu w Wodzisławiu Śl.żarty się skończyły. Siedzieć na d..ch w domu. Zaraziły się od jednego pacienta.

TPW02.04.2020 21:17

Ludzie w Polsce jest garstka chorych, ba w świecie mało kto,. Dokładnie 0,011538461538462% ludności świata jest chore. Tak o nas dbają? Niech papierosy dostaną się na listę substancji szkodliwych i zakazanych. Szukajcie miedzy wierszami. Chodz zauważyłem pozytywy, korona wirus wyleczył wszystkie inne choroby. Poczytajcie ile ludzi przez ten szum medialny zawału dostało, czy wylewu? Poczytajcie o ludziach popełniających samobójstwo na wieść o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa. Tym czasem w Ameryce 6,6 mln bezrobotnych w tydzień!

Ruptawa02.04.2020 18:08

A ile spaceruje ich po cmentarzu tam powinni robic kontrole starym dziadom zamiast w domu to spacerki i kaszla w rybniku juz zamkli cmentarze i bardzo dobrze teraz beda siedziec z dupami w domu a w Jastrzębiu totalna samowola

Janusz Nosacz 02.04.2020 15:10

Państwo Mylycyjeee.....

Pokaż wszystkie opinie (26)