Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
Wesele w Dąbrówce
2 kwietnia 2020

Park Zdrojowy zmienia się na lepsze [video]

Park Zdrojowy zmienia się na lepsze [video]
fot. UM Jastrzębie

Mimo trudnego czasu epidemii w Parku Zdrojowym trwają prace remontowe. Najdalej za dwa lata miejsce to znowu będzie perłą Jastrzębia-Zdroju. Miejscem przyjaznym dla jastrzębian i turystów.

Park Zdrojowy przechodzi metamorfozę. Budowane są Łazienki III oraz plac przed muszlą koncertową. Na miejscu parkingu będzie plac wybrukowany z płyt granitowych, na których znajdą się kaskady wodne. 

Zobacz materiał Telewizji TVT 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na aplikację promującą miasto. Jest nagroda Konkurs na aplikację promującą miasto. Jest nagroda

Brodzik na OWN i Kąpielisko Zdrój zaczynają sezon letni Brodzik na OWN i Kąpielisko Zdrój zaczynają sezon letni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Prawdomowny03.04.2020 23:31

@ do "Prawdomowny": popraw szelki, wytrzyj nos i dopiero wtedy jeszcze raz spróbuj napisać coś konstruktywnego.

do "Prawdomowny"03.04.2020 13:53

Zmień lekarza. Twoje komentarze przeczą zdrowemu rozsądkowi. Widać jak w tobie kipi złość do ludzi. Czy wiesz, że to zabija? Niepotrzebna złość jest zabójcza. Osłabia organizm. Zwłaszcza teraz, w czasie gdy zaatakował koronawirus.

Widzę03.04.2020 13:50

Jak sami nie zobaczymy, to wierzymy tylko tymczasowo.
Jesteśmy przekonani, że nasza Pani Prezydent, stara się jak może. Wiemy też, jak trudno zapanować na wieloma sprawami na raz. Nie wszyscy urzędnicy są ludźmi którzy powinni pracować w UM.
Ponad miesiąc temu poprosiłem na piśmie właściwy dział o skrócenie pewnej wysokiej topoli, która zasłania niebo. Tak ustaliłem z nimi dwa lata temu, gdy pierwszy raz ją skrócili. 2 tygodnie temu otrzymałem z UM informację, że sprawę przekazali dalej. I zamilkli.
Proponuję zwolnienie takie urzędnika, który uprawia "spychologię". Jak najszybciej.

mieszkaniec03.04.2020 8:47

Myślę że trwający w nieskończoność remont Parku Zdrojowego nie jest w obecnej sytuacji najważniejszą rzeczą, którą powinno zajmować się miasto. A kaskady w miejsce parkingu to absurd

pikolo03.04.2020 6:16

Niech Pani Prezydent wypowie się na temat prywatnego folwarku komendanta jej przybocznej straży. Otoczył się lizusami i kobietami jak prezes narodowego banku centralnego.

Gość02.04.2020 20:57

Piękny park ale nie dla mieszkańców. Wszystko upada nie mozna się nawet herbaty napić.

Prawdomowny02.04.2020 16:05

Park jest świetny a cała dzielnica Zdroj ma w sobie wiele uroku ale ta kobieta jest niepoważna a w dodatku przeczy sama sobie. Ostatnie miejsce w Zdroju, gdzie można zostawić samochód i pójść na basen lub spędzić czas w Parku bądź okolicy a ta chce tam robić kaskady wodne. Ludzie, gdzie tu rozsądek? Wystarczyłoby wyłożyć kostkę, dookoła w doniczki wsadzić kwiatki i byłoby ładnie oraz praktycznie. Wystarczy, ze latem jest dawane ciche, bzdurne przyzwolenie na parkowanie na całej długości nowego chodnika przy nowej ulicy Witczaka a teraz przez te smieszne kaskady w ogóle będzie jeden wielki bajzel. Cały UM nadaje się do tarcia chrzanu.

Fakir na gwoździach02.04.2020 11:00

Kiedy wreszcie te prace się skończą i będzie można odwiedzić obserwatorium kosmiczne i ciemnię fotograficzną?

Obserwator02.04.2020 9:00

Najpiękniejszy park w Polsce. Bez dwóch zdan