Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 kwietnia 2020

Strażnicy miejscy rozdają maseczki dla jastrzębian

Strażnicy miejscy rozdają maseczki dla jastrzębian
fot. UM Jastrzębie

W czasie epidemii dbamy o to, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Dobrym sposobem jest noszenie maseczek.

W środę strażnicy miejscy rozdawali mieszkańcom maseczki i zachęcali do zabezpieczania się przed niebezpiecznym wirusem. Maseczki wyszły spod igły pracowników Artystycznej Pracowni Krawieckiej Modi. Resztą zajęła się już straż miejska, która rozdała je jastrzębianom.

Prezydent Anna Hetman zachęca mieszkańców do stosowania środków ochrony osobistej wtedy, kiedy muszą wyjść z domu.

- Kiedy zjednoczymy siły możemy zrobić tak wiele. W zespole siła - mówiła prezydent

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Akcja "Powrót do pracy" w JSW [video] Akcja "Powrót do pracy" w JSW [video]

COVID-19 powodem śmierci dwójki jastrzębian COVID-19 powodem śmierci dwójki jastrzębian

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Gość o tak. 14.04.2020 17:29

W aptece niema byłem o 14 gadali skaczyly się o 13.. Maseczki... Małe osiedle to nie ma tyle dla mieszkańców.... By się obkupić kupić po jednej bynajmniej... Masakra... Co będzie jutro.. I ludzie po pracy kiedy mają kupić... Jak idą na, rano
Do pracy..jedna apteka i nie ma.. Szok.. A samoloty dostarczają gigantycznie na całą Polskę... Te chińskie oczywiście i ich brak... Bo polskich producentów brakuje.. A mówią kupujcie polskie najlepsze.. I gdzie są.czekamy na samolot...czy krawcowe
. Czy specjalnie codzień kolejki jak za komuny... Byle z kwitkiemi poszły... Kartki się wykupiło... Odrazu... Pomalutku i było na caly miesiąc starczyło.... Dobrze że ładna pogoda można postać koło obiektu... Czemu nie kwiecień plecień coś przeplata trochę zimy trochę lata... Stać uwierzyć... Siedzisz w domu kupisz po pracy brak... W pracy rozdają... To trzeba co????? Brać dużo by starczyło całej rodzinie i czym się martwić... No właśnie super jest... Niema czym się zamartwiać...kazdy orze jak może.

Gość14.04.2020 17:04

Kupujcie polskie produkty a nie na samolot z Chin czekać i rozdawać.

j-bie14.04.2020 11:50

rozdają maseczki napewno w centrum a wyjść nie można to może by tak przejechać się po osiedlu np Barbary tam nikt nie rozdał jeszcze ani jednej

Gość12.04.2020 12:59

Mieszkam w centrum ,ale jak widać na maseczki załapali się sami 60+zamiast siedzieć w domu to gonią po sklepach caly dzień.Te maseczki powinien dostać jazdy mieszkaniec do skrzynki.

Gość11.04.2020 16:10

Z Chin docierają tonami wiecie jaki zapach w sklepie jak się tam wejdzie do chińczyka i to wąchać... Teraz rewelacjia... Dobrze że mam swoją.. Nasi produkują swoje nie nadążają... Brawo dla Chin przygotowani byli nie tylko dla, siebie ale dla innych państw... Nasi produkują chyba wola te inne... A mamy polskie produkty kupować bo super... Są najlepsze... Zdecydowanie... Kiedyś ponoć biustonosze chińskie były rakotwórcze..

Gość10.04.2020 20:44

Gdzie dają te maseczki... Bo nie widzę nie widziałam... By ktoś rozdawał... Gdzie trzeba stać.. Bądź być... Czy to tylko był jeden dzień.. I czy trzeba mieszkać w centrum.. By się załapać...

Artystka 1710.04.2020 7:48

Gość 0.51 emeryty na ulicy a skąd wiesz że to emeryty może pracują a poza tym do sklepu można iść i naucz się pisać po Polsku buraku.

Gość10.04.2020 0:51

Widzita emeryty na ulicy zamiast na.chacie

Erwin Zielonka09.04.2020 21:02

Obserwator 20.10 weź stare onuce z kopalni nożyczki igłę nitkę gumkę z starych majtek i zrób sobie sam tą maseczkę ludzie lewe ręce macie czy jaki ..uj

Strzałowy z wnęki09.04.2020 20:18

A dziadulce wyciągają ręce po maski ,,Panie milicjancie dejcie mi do wnuka, łon taki chorobliwy je,,

Pokaż wszystkie opinie (30)