Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°10°
9 kwietnia 2020

Rękoczyny podczas spaceru z psami

Rękoczyny podczas spaceru z psami
fot. pixabay

Wyjście z psem na spacer jest dobrym sposobem, aby zadbać nie tylko o jego kondycje, ale również swoją. W środę doszło do kłótni, a nawet rękoczynów podczas takiego wyjścia na ulicy Opolskiej.

Małżeństwo ok. godziny 21:00 wyszło na spacer z psem. Idąc ulica Opolską zobaczyli trzech innych mieszkańców, którzy wyprowadzali jednego czworonoga. Pomiędzy pupilami doszło do nieporozumienia i zaczęły się gryźć. Między ich właścicielami doszło do sprzeczki, a następnie do rękoczynów. 

- Na miejsce wezwano policjantów, którzy rozdzielili dwóch mężczyzn.  Jeden z nich znajdował się pod wpływem alkoholu i był agresywny. Mundurowi odwieźli go do domu, jednak rodzice odmówili przyjęcia go ze względu na jego zachowanie. Ostatecznie jastrzębianin trafił do wytrzeźwienia na Komendę Miejską Policji - informuje asp. Halina Semik z KMP Jastrzębie-Zdrój.

Policja przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami jednego psa może wyprowadzać tylko jedna osoba. W przeciwnym wypadku narażamy się na mandat karny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Cała Polska czerwoną strefą! Nowe obostrzenia Cała Polska czerwoną strefą! Nowe obostrzenia

Będą drastyczne obostrzenia w całym kraju Będą drastyczne obostrzenia w całym kraju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Ruptawiok do Gość 13.04.2020 10:5715.04.2020 0:02

To napisz czemu połowa goroli z blokowiska chce się tu budować?

Gość13.04.2020 10:57

@Strzałowy z wnęki

Matejki? Długosza?

To już nie Jastrzębie przecież ale slumsy pozaterytorialne na marginesie społecznym są.

Gość13.04.2020 10:55

@Wasabi

Swoimi wpisami niszczysz wiarę w człowieka.

Z Długiej.11.04.2020 20:42

Niestety pseudo biegacze i rowerzyści to też takie upośledzone zwierzęta. Myśli że jeździ lub biega to może wszędzie. A taki niby biegacz a raczej truptacz łysy i stary - środkiem drogi się posuwa i jak zatrąbisz to mordę wydrze na ciebie. Człowieku jak już udajesz że biegasz to środkiem drogi nie musisz tego robić. A butelkę po piciu i chusteczki po wycieraniu spoconego pyska zabieraj z sobą a nie do rowu!

Zefir11.04.2020 13:13

Glosludu 19.51 tak wpadnij do mnie i kopnij mi psa to on ci albo jajca odgryzie albo ja cię widłami pogonie.Biegacz się znalazł twoja mać...

Glosludu10.04.2020 19:51

Gość to ze pies biega i szczeka to nie znaczy ze ma wychodzic poza swoja działke. Wiec to chyba własciciel odpowiada za takie zachwanie psa i ma obowiazek trzymac go z dala od innych. Wiele razy biegałem sobie pomiedzy domkami i niektore psy sie rzucały do mnie. Ale mysle ze taki bucik na nosek takiego pieska da mu duzo do myslenia i nastepnym razem sie zastanowi zanim wybiegnie z posesji. Bo jak własciciel nie reaguje to jedyniebpiesek na tym traci

Pies 10.04.2020 12:13

Każdy właściciel psa który po nim nie sprząta sam powinien wchodzić w to co piesek pozostawia. Niech sie wlasciciele pupilow nauczą sprzątać.

Gość10.04.2020 11:27

Wasabi 8.10 pies ma to do siebie że biega i szczeka zwłaszcza jeśli coś się dzieje w pobliżu jego terytorium taka natura psa.A pies sobie też pewnie myśli co za pokraka mi tu będzie smrodził na rowerze niech sobie na drogę dla rowerów spada.

Wasabi10.04.2020 8:10

Często jeździłem na rowerze po obrzeżach Jastrzębia. Niektórzy właściciele domów i ich psów mają gdzieś, że ich pupilki wyskakują z posesji i szczekają a nawet atakują przechodzące osoby i rowerzystów.
Wielu osobom zwracałem uwagę w tym temacie ale w większości kończyło się na ignorancji tej sprawy.
W związku z powyższym wziąłem sprawę w swoje ręce i na miltaria.pl zakupiłem pistolet kulowo - hukowy.
Jeden z psów do dzisiaj siedzi w budzie i nie wychodzi a właściciel ma do mnie pretensje, że zniszczyłem mu psa.
Wnioski pozostawiam czytelnikom.

Ruptawiok do Strzałowy z wnęki09.04.2020 23:06

Masz racje z tym co piszesz.
Mam sąsiada nowobogackiego z kredytem frankowym. Mieszka już 2 lata w swojej kredytowej lepiance ale oczywiście nie zameldowany bo nie ma wszystkich odbiorów. Śmieci wozi na ul Katowicką skąd się przywlekł a psa wyprowadza dalej jak to robił na osiedlu - czyli sąsiadowi pod furtkę bo koło swojej mu śmierdzi jak wszarz leje.
A potem blokersi piszecie ze to my z domków wam śmieci podrzucamy. Oczywiście mylicie się . To nie my a a wsi pobratymcy co myslą ze mieszkają na domku ale dalej sercem a raczej du..ą na osiedlu w króliczoku.

Pokaż wszystkie opinie (34)