Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
14 kwietnia 2020

Radni nie będą uprzywilejowani

Radni nie będą uprzywilejowani
fot. UM jastrzebie

O to, aby zagwarantować wolne miejsca parkingowe dla radnych przybyłych na sesję Rady Miasta wnioskował Janusz Ogiegło. Do problemu ustosunkowała się prezydent Anna Hetman.

Prezydent Anna Hetman zwróciła uwagę na to, że problem miejsc parkingowych przed jastrzębskim magistratem dotyczy w równym stopniu mieszkańców, urzędników jak i radnych.

Pewną rotację pojazdów wywołują działające szlabany parkingowe, które w czasie awarii nie spełniały swojej roli, stąd trudności ze znalezieniem wolnego miejsca.

- Z przykrością muszę jednak poinformować, że zagwarantowanie wolnego miejsca parkingowego dla wszystkich radnych Rady Miasta, z uwagi na wielkość parkingu, nie będzie niestety możliwe - napisała m.in. prezydent.

Oznacza to, że nie przewiduje się wydzielonych miejsc dla członków Rady Miasta podczas sesji i muszą oni radzić sobie, jak pozostali mieszkańcy.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowcy! To was może drogo kosztować Kierowcy! To was może drogo kosztować

Radni nie mają gdzie parkować Radni nie mają gdzie parkować

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Słusznie15.04.2020 15:29

Radni są dla nas a nie my dla nich. Jak oni zajmą miejsca parkingowe, to gdzie my zaparkujemy gdy będziemy musieli załatwić coś w UM?
W tym wypadku Pan Ogiegło się nie popisał, a może zaczął naśladować ludzików z PiS. A do tej pory cieszył się dużym szacunkiem mieszkańców. I to tą grupą myślących mieszkańców, z którymi można dyskutować na konkretne argumenty a nie na wymyślane kłamstwa.

Fakir na gwoździach15.04.2020 7:30

@ niemyslacy

Teheran: 21 radnych, ponad 12 milionów mieszkańców.
To radni swoim pomysłem opluli mieszkańców.

myślący15.04.2020 6:36

Miałem nadzieję, że epidemia nauczy ludzi trochę pokory i szacunku. Niestety! Nie potrafią uszanować i docenić nikogo. Nie ma ani jednego człowieka, którego by nie opluli. Może w naszym mieście panuje jeszcze inny wirus? bardziej groźny taki, który niszczy duszę i sumienie ludzkie?

Gerard 14.04.2020 23:36

Jeszcze przyjdzie ten czas ze każdy zostanie rozliczony z jego ?ciężkiej pracy?.

Ja14.04.2020 21:57

Home office na stałe. Potrzebni tam jak parasol na wojnie

Gość14.04.2020 20:09

Ogi, jak go nie wstyd, doprowadził to miasto do upadku a teraz hrabia z k-c chce miejsce pod magistratem. Niech zostawi auto pod wodociągani albo zaparkuje na zamkniętym wiadukcie w pobliżu urzędu. Jak go nie wstyd, stary emeryt do chałupy a nie do rady miasta za kasę.

Prawdomowny14.04.2020 19:46

Sorry ale z taką średnią wieku jak na tym zdjęciu to żadnego postępu czy powiewu świeżości w mieście nie będzie nigdy. Przecież ci ludzie wychowali się i spędzili połowę życia w zupelnie innych realiach, nie oszukujmy się, jakie oni mają pojęcie o dzisiejszych trendach w modelach biznesowych, gospodarce czy innowacyjnym zarządzaniu? Że niby emerytowany policjant czy nauczycielka maja popchać ten wózek? Nie żartujmy sobie. I żeby nie było, nie wolno generalizować ale w przypadku tej nieporadnej ekipy nie ma innej możliwości.

Gość14.04.2020 17:33

Ogieglo doprowadził do upadku miasta wszystko sprzedał i rozdsl za odpowiednie pieniądze. Ci co go wybrali to miernoty z alzchimerem

Gość14.04.2020 16:55

A pan ogiegło mieszka w Jastrzębiu?

Oko proroka14.04.2020 15:57

Pan Ogieglo blok przy północnej udoskonalił że reportaże, i wywiady w tv reklamuje nasze miasto na każdej płaszczyźnie dziękujemy teraz panie radny za tamte wspaniałe chwile gdy był pan bossem

Pokaż wszystkie opinie (32)