Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-1°
15 kwietnia 2020

JSW kupiła kombinezony chroniące przed wirusem [video]

JSW kupiła kombinezony chroniące przed wirusem  [video]
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa zakupiła kombinezony, które zostały przekazane do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Na ten cel wydano pół miliona złotych. 

JSW zakupiła 12 400 sztuk kombinezonów trzech typów, na które przeznaczono pół miliona złotych. Trafią one do personelu medycznego w naszym województwie, który walczy z epidemią na pierwszej linii.

- Kombinezony ST 40, ST 60 i ST 70, chroniące użytkowników przed czynnikami biologicznymi, na niemal trzydziestu paletach przewieziono do magazynów Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tychach. Służby wojewody zdecydują teraz, gdzie sprzęt zakupiony przez JSW przyda się najbardziej - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto nowym prezesem JSW? Kto nowym prezesem JSW?

Prezes JSW odwołany Prezes JSW odwołany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
do Arbiter17.04.2020 12:55

Niestety ale Borynioki robią to w druga stronę. A tłumacząc zbierają butelki puste po znajomych i swoje z domu wymieniaj na wodę i napoje deputatowe znosząc je do domu.
Znam buraków co mydło kopalniane trą na tarce i do proszku dodają jak piorą.

Arbiter16.04.2020 17:09

Borynia 22.21 weź swoją wodę z domu albo nalej z kranu w wodopoju.Do pracy przychodzi się pracować a nie pić i jeść non stop.

rolnik16.04.2020 10:04

do bonzo: jakbyś się wsłuchał, poczytał to byś się dowiedział, ze cały transport trafił do magazynów wojewody śląskiego.

Do Bonzo16.04.2020 6:17

związków Zawodowych nie ma to związki emerytów oni wszyscy to pasożyty żerujący na nas prawie wszyscy to emeryci od lat siedzą piją żrą za nasze powinno się ich jak w średniowieczy utaplać w smole oblepić pierzem i przegnać bo oni nas już nie bronią oni bronią własnego interesu i stołków.

Borynia15.04.2020 22:21

Kiedy w końcu ktoś pomyśli na Borynii aby w czasie virusa wydawka wody odbywała się bez odbicia lub przez osobiste odbicie jej dyskietką!!!Osoba wydająca wodę ma kontakt z 500 dyskietkami w ciągu 0.5godz, wystarczy na jednej z niej zaraza i ma ją cała zmiana,a tu miliony wydają a nie potrafią prostej rzeczy usprawnić!!!

do Indi15.04.2020 21:21

Masz rację. Tylko jako elektryk. Mam małe zastrzeżenie. Załatw sobie dodatkową lampkę bo żarówki ci już nie wymienię. Wentylator do przodka zrób sobie na korbkę bo po co chcesz mieć prąd od oddziału poza przodkowego. I materiał z szybu do ściany noś na plecach bo lokomotywy na przekopach są elektryczne bądź spalinowe. A to tez wedle ciebie nie górnicy obsługują.
i najważniejsze uważaj żebyś nie podpadł bo za karę wylądujesz w oddziele poza przodkowym i wtedy byś musiał odszczekać to co naszczekałeś!

Boryński hanys15.04.2020 18:36

Fajnie wszysto super JSW jestem wam wdzieczny za to że podejmujecie dzialania przeciw epidemiczne choć sporo nie udolnych to jednak zawsze coś akbo ciś bo musi być a że w sporej cześci byle jak to co! PRAWDA???
1.NIE WPADLIŚCIE NA POMYSŁ ABY OGRANICZYĆ LICZBĘ OSÓB W BUDYNKU (NA BRAMIE) GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZEGARY DO ODBIJANIA WEJŚCIA LUB WYJŚCIA Z PRACY GDZIE PODCZAS WYJŚCIA Z PRACY GRIMADZI SIE WIELU PRACOWNIKÓW LUB STOJĄ W GRUPKCH
2. CO Z TYMI MASKAMI??? GDZIE SĄ MASECZKI PRZECIW PYLOWE CZY WIEDZIE JAKIE DZIADOSTWO DAJĄ PRACOWNIKOM FIRMY NA WASZEJ KOPALNI??
3 DLACZEGO NA ŁAŹNIACH WCIĄŻ BLISKO SIEBIE SPOTYKA SIE TYLU LUDZI W JEDNYM CZASIE??? PRZYDALO BY SIE COS Z TYM SIE ZRIBIĆ
4 CO JEST Z TĄ DEZYNFEKCJĄ KLAMEK I INNYCH MIEJSC NA RÓŻNYCH ODDZIAŁACH BO NIE WIDAĆ ŻEBY KTOŚ CHODZIŁ I DEZYNFEKOWAŁ - BYŁ I ZNIKŁ A GDY BYŁ TO ROBIŁ TO ŹLE I BYLE JAK
5 POPRAWCIE POMYSŁ Z GODZINAMI I CZSSEM PRACY BO TO CO ZROBILIŚCIE NIE DAJE EFEKTÓW

Gość15.04.2020 17:01

"PAMIĘTAMY" i na PAD -a głosu nie oddamy.

Nie ryl15.04.2020 16:46

Brak słów metan się odezwal........

Lokator 15.04.2020 16:30

Do Gurnik ty jestes hory człowieku co ty piszesz analfabeto jakie bony jakie pieniądze przecież dostałeś pisz modrze

Pokaż wszystkie opinie (23)