Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
20 kwietnia 2020

Szpital zamyka poradnie specjalistyczne. Ilu jest zakażonych?

Szpital zamyka poradnie specjalistyczne. Ilu jest zakażonych?

Jastrzębski szpital wojewódzki zamknął w niedzielę izbę przyjęć. Teraz nieczynna jest poradnia specjalistyczna. Wszystko przez to, że w niedzielę potwierdzono 22 zakażenia koronawirusem. Liczba ta może się zwiększyć.

W niedzielę potwierdzono, że 22 osoby zarówno wśród pacjentów jak i lekarzy są zarażone wirusem COVID-19. Nie jest to liczba ostateczna, ponieważ wciąż oczekuje się na wyniki kolejnych testów. Nieoficjalnie mówi się, że zakażonych może być trzy razy tyle.

Natychmiast zdecydowano o wstrzymanie wszelkich przejęć do lecznicy, a także – to od poniedziałku - zawieszono działalność poradni specjalistycznej. Szpital zapewnia, że wdrożono odpowiednie działania prewencyjne.

W stałym kontakcie z dyrekcją szpitala jest prezydent Anna Hetman. W ubiegłym tygodniu miasto zdecydowało o przekazaniu środków finansowych na zakupienie niezbędnych materiałów ochronnych dla medyków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Prezydent Hetman zakażona koronawirusem Prezydent Hetman zakażona koronawirusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Asik21.04.2020 15:52

Przecież już zamknęli prawie 2 miesiące temu.. Śmiechu warte....

Oko proroka21.04.2020 13:49

Żona też miała mieć badanie czekała 3 miesiące teraz odwołano dlaczego można choćby po 10 ciu ludzi zbadać zawsze będzie mniejsza kolejka czyli pandemia już nic nie będzie??????

byk20.04.2020 16:16

DO mysz. Schowaj sie do dziury mysz i nie wychylaj łba.

Tableta20.04.2020 16:12

Jeszcze nawet niektóre pielęgniarki nie mają porobionych testów juz nie mówiąc o personelu nie medycznym to jest ludzi w biurach na informacji itp. To jest chore! A szpital dalej nie wprowadza kwarantanny! Ludzie ida do domów ci bez testów i mogą zarażac innych. Pacjenci bez testów tez byli powypisywani do domów i oni tez nie wiedzą, czy sa nie zarażeni. Co to za dyrektor że nie wprowadza kwarantanny! Nie do pomyślenia!

Emeryt20.04.2020 14:48

Świenta prafda to co nie jest klientem? a jak przyjeżdża zakład pogrzebowy to nie przyjeżdżają w pewnym sensie po klienta :-))

Emeryt20.04.2020 14:45

Jednego nie rozumiem;szpital zamyka poradnie! Miałem kilka badań,zabiegi i mi mówiono już na początku marca,że wszystko wstrzymane,to jak to jest?

daaad20.04.2020 14:08

do moderatora: czy moge prosić o źródło ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego? nie ptorafie tego nigdzie odnaleźć, dzieki

***
Wypowiedz telefoniczna do mediow rzecznika prasowego i rozsylane e-maile. Nie publikowali tego. Pozdrawiamy.

Janosik20.04.2020 13:33

@Alex 60 osób było wczoraj dziś jest informacja o 138 osobach ale jej nie udostępniają żeby nie wywoływać paniki, a informacje mam z pierwszej ręki moja mama pracuje w szpitalu teraz ma kwarantanne domową.

daaad20.04.2020 12:14

co potwierdzone, jak sanepid nie potwierdzil? skad te info?

***
Są to dane potwierdzone przez Śląski Urząd Wojewódzki

Gość20.04.2020 12:01

Hmmm , pracownicy z służb sprzatajacych powinni byc skoszarowani w szpitalu.

Pokaż wszystkie opinie (30)