Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 kwietnia 2020

Szpital wznawia działalność. Nikt nie jest zakażony

Szpital wznawia działalność. Nikt nie jest zakażony
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Sytuacja w jastrzębskim szpitalu jest na tyle dobra, że dyrekcja zdecydowała o wznowieniu działalności izby przyjęć oraz poradni specjalistycznych.

- We wtorek o godzinie 19.00 Działalność szpitala zostaje wznowiona. Uruchamiamy izbę przyjęć, poradnie specjalistyczne przyszpitalne oraz funkcjonowanie oddziałów w zakresie jak przed pojawieniem się zagrożenia epidemicznego - poinformowała Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy szpitala.

Decyzja o wznowieniu pracy szpitala jest spowodowana tym, że u wszystkich wcześniej badanych osób ostatecznie nie stwierdzono zakażenia koronawirusem.

Wcześniejsze ograniczenia i procedury pozostają bez zmian. Szpital tłumaczy je troską o bezpieczeństwo pacjentów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Prezydent Hetman zakażona koronawirusem Prezydent Hetman zakażona koronawirusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
sprężone powietrze22.04.2020 22:52

do myślący. dobra myśl trzeba sie nawracać i modlić o deszcz bo dobrze to nie będzie

myślący22.04.2020 15:44

Gościu! Ujawnij się, to ci podaruję maseczkę, skoro nie potrafiłeś zadbać o siebie. Skończ z tą nienawiścią, bo jak nie dobije na wirus to susza. Może warto się nawrócić?

Do gość22.04.2020 14:01

Tego to chyba nawet nie wie wróżbita Maciej....

Gość22.04.2020 10:54

A gdzie i kiedy ta maseczka od pani Ani? Jedna osoba dostac miała a druga ententino zasiedzieć się w domu.. Po co ma wychodzić.. Osiołek musi nosić.. Tylko kiedy ma wyjść z domu jak nie dostał? Jest jakaś data...

Gość22.04.2020 6:35

Za każdym razem teraz tak będą informować ludzi najpierw ilość osób znaczna potem zonk jednak.. Czyli na koniec prawdziwe dane po panice.. Gdy się ochłonie.. A ilu na zawał padnie ze strachu ktoś pomyślał? Nikogo to nie interesuje nie czas na to by się zamartwiać innymi sprawami teraz..niżeli koronowirus.. W trosce o zdrowie i życie pacjentów niema innych chorób.

s&d szczepionkowy terror21.04.2020 21:08

Mały przykład szpitala, większy - kraj, wielki - cały świat. Można zasiać panikę skutecznie? Można.
Z kolejnych kwiatuszków: ostatnia ustawa, tzw. tarcza 2.0 pozwala na montowanie m.in. przekaźników telefonii komórkowej wszędzie, także na terenie prywatnym bez zgody właściciela (a nawet z użyciem siły i usunięciem przeszkód, jeśli będzie stawiał opór). Zapewne chodzi o pokątnie wprowadzane 5G. Będzie "płaczi zgrzytanie zębów". Wszystko macie w ustawie, poczytajcie. To nie "teorie spiskowe".

Mac21.04.2020 20:43

Czy to prawda, że wywieźli wcześniej jakiś pacjentów na zakaźne?

Krumar21.04.2020 20:19

Ciekawe ile mają skipów na doba

Gabi21.04.2020 19:23

No to ktoś zasiał niezle panikę....

Lolinio21.04.2020 19:11

Cieszę się że nasz szpital jest wolny od koronawirusa

Pokaż wszystkie opinie (34)