Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-1°
28 kwietnia 2020

Wirusem zaraziło się kilkuletnie dziecko

Wirusem zaraziło się kilkuletnie dziecko
fot. freepik

Epidemia koronawirusa ciągle zbiera swoje żniwo. Według najnowszych danych SANEPI-u w naszym mieście zakażonych jest w sumie 9 osób.

Wśród zakażonych koronawirusem w ciągu ostatniej doby znalazło dwoje mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Są to mężczyzna w średnim wieku oraz kilkuletnie dziecko. Jak poinformował SANEPID w Wodzisławiu Śląskim, dotychczas wszystkie osoby zakażone przebywają na obowiązkowej kwarantannie w domu. Nikt nie jest hospitalizowany.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zarząd JSW będzie zachęcał do szczepień [video] Zarząd JSW będzie zachęcał do szczepień [video]

JSW: COVID-19 w odwrocie JSW: COVID-19 w odwrocie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
s&d szczepionkowy terror29.04.2020 14:32

Propagandy covid ciąg dalszy. Oby tylko ludzie się obudzili i nie pozwolili na obowiązek toksycznych szczepień.

Jagoda29.04.2020 9:40

Im więcej słucham i czytam o koronawirusie, tym bardziej zaczynam wątpić, że ta choroba istnieje. Podobno testy, którymi się go wykrywa nie badają wirusa, badają natomiast materiał genetyczny, a więc można tam włożyć wiele różnych jednostek chorobowych, które każdy z nas w dzisiejszych czasach w sobie już ma. I w zależności, czy test zawiera te jednostki, czy nie - wynik wychodzi dodatni lub ujemny. Stąd często podają, że osoby, które umierają miały choroby współistniejące.

do ormowiec29.04.2020 8:33

Dobry nick wybrałeś, ormowcy zazwyczaj byli mało rozgarnięci. Przemyśl co napisał wrrr. Po co na zakupy idą całą rodziną w czasach epidemii? Nie będę wiecej ci tłumaczyć, bo i tak nie zrozumiesz

Pracownik29.04.2020 8:23

Ja nie wiem czy pracując w Czechach a mieszkając w Polsce nie płaci się podatku , ...skoro za dom czy kawałek pola płaci się podatek ???? A każdemu co żal dupe ściska niech też jedzie za granice więcej zarobić a nie tylko narzekać na Polskie zarobki.

Gość29.04.2020 6:15

@Pracownik

"płacimy podatki w PL"

Owszem, za towary i usługi, ale podatek dochodowy odprowadzany jest w Czechach. To proste. Jeśli starasz się o zwrot należności podatkowych na przykład za dzieci, to który urząd tobie to wtedy zwraca, polski czy czeski?

Gość29.04.2020 0:59

W kościele ludzi było wczoraj i dzisiaj jakowyc 40 w maseczkach i bez. Cieszym się że sami się zarażają nie bydom winic somsiada

Bardzo brutalny kibic29.04.2020 0:27

Samotny ojciec jak to dumnie brzmi a Matka robi jako inkubator i zgarnia za każde 500+ buhahahaha

ormowiec28.04.2020 21:03

Wrrr 19.49 zapewne byli w sklepie w tym samym celu co ty a ty też święty nie jesteś zamiast robić zakupy obserwujesz zachowania innych i jeszcze potem obgadujesz.
.

Wrrr28.04.2020 19:49

Niech nadal łażą jak te krowy świętę, bo trochę poluzoawali.. Dziś w Lidlu rodzinka 1500+ Dzieci na rolkach, mamuśka rozwrzeszczana, ojciec również. Po jaką cholerę wszyscy są w sklepie? Rozrywka?

anty faszysta28.04.2020 18:55

Co za wredne ludzie teraz chodzą po świecie co za parszywe charaktery taka głucha ty 17.13 wszystko wie gdzie kto co robi itd .A swoim życiem się zainteresować ,hobby znaleźć a nie non stop obgadywać innych.

Pokaż wszystkie opinie (26)