Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
28 kwietnia 2020

Domówka na dachu odwołana

Domówka na dachu odwołana
fot. pixabay

Organizatorzy poinformowali, że domówka na dachu, planowana na sobotę, 2 maja, została odwołana z przyczyn technicznych.

Jednak nie tylko względy techniczne zadecydowały o tym, że domówka na dachu została odwołana. W grę wchodziły przepisy prawo budowlane, ale nie tylko. Chodzi też o reakcje części mieszkańców, które zaskoczyły organizatorów. 

- Niestety w związku z tym, że chyba jednak było więcej niezadowolonych z imprezy, w związku z donosami, hejtami, zawiścią postanowiliśmy nie ryzykować i odwołać imprezę. Bardzo nam przykro, bo często spotykaliśmy się na różnych imprezach np., w Jarze Południowym, na placach zabaw, boiskach i nikomu głośna muzyka nie przeszkadzała. Organizowaliśmy mnóstwo zbiórek, szalonych pomysłów, biegów itp. ale zachowanie niektórych jest bardzo niezrozumiałe, wręcz smutne, a jednocześnie uderzające prywatnie w organizatorów. Widniała groźba kar administracyjnych, a na to osiedle, a tym bardziej spółdzielnia nie może sobie pozwolić. Impreza miała być dla ludzi, a została przez ludzi odwołana - oświadczyli organizatorzy imprezy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wirtualna majówka i pomoc dla pani Gabrysi Wirtualna majówka i pomoc dla pani Gabrysi

Impreza na dachu. To będzie majówka! Impreza na dachu. To będzie majówka!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Shog03.05.2020 23:08

A ja czekam aż będą granice otwarte i wrócę z UK na balet u DJ waskiego.

FN30.04.2020 8:58

Jastrzębianie - chów klatkowy .

jastrzebianka29.04.2020 22:34

Do p. Kamila:
Pisze p.nieprawde. Wielu ludzi protestowalo w sprawie tego pseudobaru na Wielkopolskiej i gry "A teraz idziemy na jednego" co weekend przez 6 godzin. Ta osoba bylam tez ja, ktora w 107 bloku co weekend, od kwietnia do listopada nie byla w stanie oodpoczac po pracy obejrzec filmu i posluchac swojej ulubionej muzyki np.zespolu Pink Floyd. Ten bar byl takze powodem mojej checi wyjazdu z tego miasta natychmiast gdy przejde na emeryture. Chwala Bogu ze interwencje w koncu pomogly. To, co bylo w sobote, niestety przypominalo ow bar-zarowno decybelami, wyborem muzyki i tekstami didzeja.

Fakir na gwoździach29.04.2020 7:04

"chyba jednak było więcej niezadowolonych z imprezy"

Impreza jest wówczas jak ludzie idą dobrowolnie.

MON 29.04.2020 5:23

Jastrzębie to miasto emerytów i rencistów . Już są starzy i słabi , marudzą ze im źle , wszystko ich drażni , nic im nie pasuje . Szkoda ze na emeryturze nie wróciliście w swoje rodzinne strony , na wieś. Tam czekałby wasz upragniony spokoj . Chciał chłopak pograć , zrobić coś fajnego w majówkę to się zawistnicy zbulwersowali. Miasto zgredow . Życzę wam wszystkim nienawistnicy , żeby wam prąd wysiadł w majówkę w domach i żebyście nie mogli wyjść z domu przez 3 dni . A jedyna rozrywka , ludzie z wlkp , był płacz dziecka sąsiada . Miłej majówki drewniaki

TPW29.04.2020 4:45

Ludzie żeby ktoś stworzył wirusa atakującego żyjące bezcelowo marudy, które nie maja pomysłu na siebie, potrafią tylko siedzieć, ukryci za ekranem monitora i opluwać wszystko i wszystkich. Do góry głowa Wąski! Chciałeś dodać trochę kolorków w co niektórych bezbarwne życia, ale cóż ich życie barwi monitor. Powodzenia i do góry głowa

Gość29.04.2020 0:38

Zaorani

Byczek28.04.2020 23:06

NO i dobrze ludzie już sa tak zestresowani i nie potrzebuja głośnej muzyki która ich rozdrażnia. Bo ktos chce sobie robić swój pijar .

Aga 28.04.2020 22:57

Ale jak psy wyją i szczekaj poll dnia to dobrze jest a DJ jak gra to już źle jesteście sztywni jak słupy na al Piłsudskiego. Głupie miasto z dziwnymi ludźmi.

NDW28.04.2020 22:08

I wielka kariera jastrzebskiego celebryty pooooszla.... A taki był lansik....

Pokaż wszystkie opinie (35)