Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
29 kwietnia 2020

Kupuj polskie produkty!

Kupuj polskie produkty!
fot. pixabay

W czasie epidemii rodzimi producenci mają problemy ze zbytem swoich produktów. Wspierajmy więc polskich producentów i róbmy u nich zakupy.

O rozważne decyzje zakupowe apeluje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Wybieranie polskich produktów żywnościowych to wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców, to praca dla nas i bliskich, to przychody i zyski firm działających w Polsce oraz podatki wspierające lokalne budżety - podkreśla Jan Krzysztof Ardanowski.

Uruchomiono stronę internetową, gdzie znajdują się informacje na temat firm i produktach przez nich oferowanych. Można tam dowiedzieć się również proponowaną cenę produktu. Znajdują się tam wyroby koła gospodyń wiejskich oraz wykaz wyrobów ekolologicznych.

Także jastrzębski magistrat apeluje o wspieranie rodzimych przedsiębiorców. Specjalnie z myślą o nich powstał na FB profil Jasne, że Jastrzębie. Gromadzone tam są dane o miejskich firmach i usługach oraz produktach przez nich oferowanych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dostała mandat za handel przed bankiem Dostała mandat za handel przed bankiem

Przed Wielkanocą ruszy jadłodzielnia z bezpłatnymi produktami Przed Wielkanocą ruszy jadłodzielnia z bezpłatnymi produktami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
minia29.05.2020 18:42

warto wybierać lokalnych dostawców, ale nawet i przy wyborze szamponu można sięgnąć po nie wiem, ziaję jakąś co przecież jest polska, a piwko wziąć perłę z lublina a nie z innego kraju - proste sprawy a dużo zmieniają

Gość30.04.2020 17:23

Co ma m3 do kg jabłek bądź 500 plus...? Normalny człowiek wie że jest okres taki ze się kończą stare... A nowych jeszcze niema.. Dlatego takie ceny.. Niechce niech nie kupuje i tyle.. A w smaku wcale nie są rewelacyjne o tej porze roku.. Unas w sklepie są po 3.19... Także nie aż ta bardzo drogie.. Także banany są, droższe ale i smaczniejsze... Na, ta chwile..

Koronawirusterror30.04.2020 16:04

Buahaja ja będę kupował Polskie produkty a Pislamiści będą pluć nam w twarz i sprowadzają moliony ton węgla Kolumbijskiego a przy okazji koks.

Heniek30.04.2020 10:28

Kupuj polskie produkty a spółka skarbu państwa kupuje węgiel w kolumbi to oco chodzi?

Aga 30.04.2020 10:25

5 zł jabłka i wam drogo no ku.. Macie 500 plus a połowa na kopalni robi jak mieszkają w m 3 to ile im zostaje i nagle im jabłka drogie

Gość30.04.2020 7:10

Jabłka po 4. 90 to jeszcze .. Nawet są po 6. 50 na bazarku w Żorach..cena z wczoraj to była..

Zdziercy29.04.2020 17:37

Dlaczego banany są tańsze od polskich jabłek?

Eliasz29.04.2020 17:29

Podwyżki-okazja czyni złodzieja.Na targowisku jak ktoś przyjeżdża z towarem jak się go zapyta po ile ma towar to mówi chwila muszę sprawdzić po ile mają inni i jak pierwszy wystrzeli z wysoką ceną to reszta też.

Byczek29.04.2020 16:19

Oczywiscie że można kupować,ale jabłka podnieśli na 4,90 to jak będą tak ceny windować to niech sie najedzą tymi produktami swoimi.

Gość29.04.2020 15:59

A co z produktami owocami bananami z innych krajów..? Po co są, na półkach... Nie tak dawno cudze chwalono swego nie znało i nikt się oto nie troszczył było ok teraz jak trwoga to do Boga,.. Jak to mówią..kołowrotek totalny... Po co sprowadzają z innych krajów skoro nasze mamy kupować.. By półki nie świeciły pustkami jak za, komuny.

Pokaż wszystkie opinie (29)