Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
1 maja 2020

Wirtualna majówka i pomoc dla pani Gabrysi

Wirtualna majówka i pomoc dla pani Gabrysi
fot. pixabay

Mimo że pogoda nie nastraja optymistycznie, to w sobotę szykujcie się na majówkę, wirtualną majówkę.  Będzie można słuchać i oglądać ją na FB DJ Wąskiego, który zaprasza wszystkich chętnych.

Ta majówka była planowana o wiele wcześniej. Początkowo miała to być domówka, ale z powodów technicznych i ludzkiej złośliwości trzeba było nieco zmodyfikować plany.  Zmienić, ale z nich nie zrezygnować.

DJ Wąski zaprasza na swój profil internetowy na portalu społecznościowym w sobotę, poczatek o godz. 19:00.  Ostatnio w ten sposób do wspólnej imprezy podłączyło się ok. 20 tys. osób. Mało, która impreza miejska może mówić aż o tak dużym zainteresowaniu.

Celem imprezy jest wspólna i dobra zabawa, ale nie tylko. Ma ona również przesłanie charytatywne. Organizatorzy zachęcają, aby wspomóc walczącą z ciężką chorobą mieszkankę osiedla Gwarków, panią Gabrysię. Jastrzębianka cierpi na poważne schorzenia nowotworowe. Jest po 36. dawkach chemioterapii, bez oczekiwanej poprawy.  Po 18 latach walki, pojawiła się nowa nadzieja w postaci terapii komórkami macierzystymi, która po raz pierwszy może uporać się z przyczynami choroby.

Leczenie jest bardzo kosztowne i przekracza możliwości rodziny. Każdy może, chociażby małą kwota, wspomóc leczenie pani Gabrysi.  Każda złotówka się liczy. Można to zrobić za pośrednictwem portalu charytatywnego pomagam.pl

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W sobotę balkonowe party na Wielkopolskiej W sobotę balkonowe party na Wielkopolskiej

Domówka na dachu odwołana Domówka na dachu odwołana

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Anka06.05.2020 10:03

Przeciwni byli fani zespołu biba i mordowni pod supersamem. Ale ale aleksandra wam nie przeszkadza lecąca 3 dni z rzędu? Hatfu.

Aga 03.05.2020 23:00

Tak zabawa, ale nie tzw twoje płytkie myslenie że ktoś ćpa. Więcej wyobraźni zabawa ma wiele znaczen.

Janusz03.05.2020 15:43

Cenzura Ty jak za komuny

Przebrzydły03.05.2020 15:30

Aga mnie tu dobrze, ty marudzisz że nudne miasto. Widać że twoje życie to niekończąca się zabawa.

ola 03.05.2020 15:22

brawa dla naszego dj imprezy super ludzie wyluzujcie zycie jest piekne i tak szybko ucieka nam przez palce.bawmy sie cieszmy sie z tego co mamy? amen.

Marta03.05.2020 11:21

Nie każdy chce brać udział w tych "imprezach" i słuchać tego co pseudo dj serwuje. A niestety mieszkając w pobliżu jest do tego zmuszony. Słownictwo koszmar. Na FB usuwane są komentarze i opinie które nie pasują panu wąskiemu.

Aga 03.05.2020 4:58

SAM STĄD WYJEDŹ

Git Majonez02.05.2020 22:18

@Natalia.

A ja nie chcę jak mi dzwony napieralają.

Natalia02.05.2020 19:03

A koleś co się nazywa djejem niech zbuduje klub lub wydzierżawi lokal na klub i niech tam puszcza swoje Coco Jumbo na maxa a nie ludziom puszcza na muzę i lasery a większość poprostu tego niechce.

Tffu02.05.2020 16:55

No i nici z imprezy...Jakie to typowe dla tego kraju, dla tego miasta. Jak jest coś ok, to trzeba zniszczyć, opluć. Co to za morda zakazana, obrzydliwa znowu zepsuła coś dobrego? I jaki cel w tym miała? Tylko tyle, żeby inni nie mieli dobrze? Ludziska się cieszyły, tak jak na wszystkie imprezy balkonowe tego człowieka, który robił to bezinteresownie, ku pokrzepieniu serc... I taka gnida weźmie i popsuje! Oby siedziała w ciszy i odosobnieniu do końca swoich dni!

Pokaż wszystkie opinie (19)