Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 maja 2020

Potracił kobietę przed blokiem na Opolskiej

Potracił kobietę przed blokiem na Opolskiej
fot. KMP Jastrzębie

W godzinach popołudniowych przed jednym z bloków przy ulicy Opolskiej została potrącona kobieta. Doznała złamania prawej ręki i odwieziono ją do szpitala. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego jastrzębskiej komendy wynika, że kierujący peugeotem 50-letni mężczyzna, wykonując manewr cofania, potrącił 49-latkę, która zatrzymała się, chowając coś do torebki. Poszkodowana kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

Zarówno kierowca jak i poszkodowana byli trzeźwi. Kobieta doznała złamania prawej ręki. Została przewieziona do jastrzębskiego szpitala. Policjanci sprawdzają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapalenie metanu w kopalni JSW. Ranni górnicy Zapalenie metanu w kopalni JSW. Ranni górnicy

Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Albik25.05.2020 21:10

Byłem świadkiem to było pod pocztą na opolskiej na parkingu i potrącił ją bus z poczty

mizogin06.05.2020 12:57

Do do mizogin Dziś o 6:35
Nie ty mi będziesz decydował/a o czym ja mam decydować . Jak ci się nie podoba i chcesz łazić po ulicach gdzie jeżdżą samochody a nie po chodnikach to zawsze możesz zmienić kraj i pojechac np do Indi lub Bangladeszu , tam na ulicach panuje całkowicie wolna amerykanka i nikt tu płakał za Tobą nie będzie. A baby to mam w d...

Kłamstwa%06.05.2020 7:12

W tvpPiS mówili że to wina tego koronavirusa i go złapali.

do mizogin06.05.2020 6:35

Jeżeli prawo stanowi, że piesi mają pierwszeństwo przed kierowcami to tak jest i nie Ty będziesz decydował co komu wolno. Przepisów trzeba przestrzegać i koniec, więc skończ pisać brednie. Jak Ci się nie podoba to zawsze możesz zmienić kraj, nikt tu płakał za Tobą nie będzie. A baby to masz w nosie.

mizogin05.05.2020 21:47

Nie ,normalny człowiek zrozumie że chodziło o ''jak'' ,cymbał nie zrozumie.

Dziedzic pruski05.05.2020 18:59

do mizogin - "na drodze ja i nieszczęść w domu" a to po staro-mołdawsku ?

mizogin05.05.2020 18:26

Karać, karać i jeszcze raz karać wszystkie bezproduktywne baby bez mózgu bo tylko one głównie są przyczyna wszystkich wypadków na drodzie ja i nieszczęść w domu.

mizogin05.05.2020 17:30

do Żenia
Dziś o 17:02
A ciebie ukarali tym że ci nauczycielka z języka polskiego umarła jak chodziłaś do drugiej klasy szkoły podstawowej i dlatego zostałaś analfabetką (przeżuć, blikiem).

Żenia05.05.2020 17:02

do mizogin. Ty juz jesteś ukarany przez życie że nikt cię chyba nie chce. Może przeżuć się na inne preferencje. Pod blikiem mamy prawo chodzić a kierowca ma mieć oczy w d....ie i patrzeć.

oko05.05.2020 16:30

mizogin@
jestes ograniczony w mysleniu

Pokaż wszystkie opinie (18)