KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
8 maja 2020

W MZK biuro dostępne dla pasażerów

W MZK biuro dostępne dla pasażerów
fot. MZK Jastrzębie

Mieszkańcy korzystający z usług przewozowych Międzygminnego Związku Komunikacyjnego mogą osobiście załatwiać sprawy w biurze Związku. Oczywiście nie jest to kontakt, jak przed epidemią, bo odbywa się w reżimie sanitarnym.

Na tym etapie nie możemy oczywiście mówić o kontakcie bezpośrednim, jaki znamy z lutego czy początku marca, ale jest on w pewnym zakresie możliwy.

- Na spotkanie z pracownikiem MZK można umówić się telefonicznie. Wówczas wyjdzie on do klienta na korytarz przed BOK, gdzie przygotowano stanowisko umożliwiające wypisanie czy uzupełnienie dokumentów (wniosków, oświadczeń itp.). Znajduje się tutaj także płyn do dezynfekcji rąk. Zaleca się, aby każda osoba korzystająca z usług MZK w siedzibie związku, była zaopatrzona w rękawiczki i maseczkę ochronną - informuje Międzygminny Związek Komunikacyjny.

Inną formą kontaktu z pracownikami MZK jest skrzynka podawcza. Znajduje się przed wejściem do biura. Jest ona przygotowana na korespondencję kierowaną do Związku. Skrzynka jest opróżniana kilka razy dziennie. Co ważne, jeśli w danej sprawie dokumentów jest więcej niż jeden, należy wrzucać je w zamkniętych kopertach. Podanie numeru telefonicznego ułatwi kontakt z petentem.

Drugą, nową formą dostępu do BOK jest kontakt za pośrednictwem skrzynki podawczej, która znajduje się przed wejściem do biura. Można do niej wrzucać wszelką korespondencję związaną z MZK. Skrzynka jest opróżniana kilka razy dziennie. Jeśli dokumentów jest więcej niż jeden, należy dostarczyć je w zamkniętych kopertach. Warto również podać numer telefonu kontaktowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pandemia wpłynęła na nasze życie? Jak pandemia wpłynęła na nasze życie?

Uwaga! W majówkę mniej autobusów na ulicach Uwaga! W majówkę mniej autobusów na ulicach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość11.05.2020 12:00

@blada morda

Bo firma szefa kobity szwagra musi przecież zarobić.

blada morda11.05.2020 1:04

Czemu największe w galaktyce dziadostwo nie potrafi wprowadzić żadnej apki, tylko chcąc raz skorzystać muszę drogo kupować ich cholerną kartę?

Gość09.05.2020 11:04

Należy zadać pytanie, po co?

dysydent08.05.2020 22:41

Wchodząc do siedziby MZK w Jastrzębiu ma się wrażenie że człowiek przenosi się w czasy wczesnego towarzysza Edwarda Gierka.

Bohater 1962 !08.05.2020 12:43

Jeszcze to nie upadło ?

Pałac Federacji08.05.2020 7:33

XXI wiek.
Dlaczego to największe dziadostwo w całej Galaktyce nie odkryło jeszcze internetu?