Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -11°-15°
15 maja 2020

Wkrótce ruszy kino samochodowe

Wkrótce ruszy kino samochodowe
fot. MOSiR Jastrzębie

Co prawda na seans filmowy nie możemy pójść do tradycyjnego kina, ale już niebawem ruszy kino samochodowe. Seanse będa odbywać się przed halą widowiskowo-sportową. 

Co trzeba zrobić, aby móc obejrzeć seans w kinie samochodowym? To proste - wystarczy podjechać swoim autem pod halę widowiskowo-sportową i gotowe. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zadbają o resztę, czyli o ciekawy seans. O dobry humor i towarzystwo najbliższych musimy zadbać już sami.

Czy kino samochodowe na dłużej zadomowi się w Jastrzębiu? To już zależy od mieszkańców, a właściwie od tego czy chętnie będą korzystać z tej propozycji kulturalnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: COVID-19 w odwrocie JSW: COVID-19 w odwrocie

Czy w Jastrzębiu będzie bunt restauratorów? Czy w Jastrzębiu będzie bunt restauratorów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Ciocia Klocia19.05.2020 7:04

To bardzo szczytna i potrzebna wszystkim mieszkańcom inicjatywa. Dziękujemy za to wszyscy, pani Prezydent! Teraz nareszcie szczęśliwi i żyjący w dobrobycie jastrzębianie, po trudach pracy w nowych fabrykach, halach produkcyjnych i innych wielu nowych zakladach przemysłowych, które powstały i powstają tylko dzięki staraniom pani Prezydent, będą mogli odetchnąć w przepięknym, zabytkowym i renomowanym kinie samochodowym.

Korona Wirós19.05.2020 7:02

@ag

"Lepiej najpierw sprobowac zanim sie cos oceni."

Szkoda, że pani burmistrz nawet z inwestorami nie spróbowała, ale ma wszystkim za złe, że się ją za to ocenia.

Prawdomowny18.05.2020 11:26

@ag 17.05.2020 20:02: Pani zaprzecza samej sobie w tej wypowiedzi. Miasto nie jest prywatnym mieszkaniem, pełni zupełnie inne funkcje i zgaszonego w nocy światła nijak nie można porównywać. Po drugie, ciemności egipskie jakie zafundowała nam Najjaśniej Panująca spowodowane są własnie brakiem pieniędzy, więc daleko idącą niekonsekwencją jest wydawanie części zaoszczędzonych w ten sposób środków na cele rozrywkowe. Pozdrawiam

Korona Wirós18.05.2020 6:44

@Ola

"ktoś za to powinen beknąć"

Dobre sobie. W UM nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność za podjęte decyzje. Publicznimi pieniędzmi szasta się na lewo i prawo, a decydenci są niekompetentni. Mało tego, pani Hetman zostanie znowu wybrana.

Rylok 17.05.2020 21:42

Nareszcie coś ciekawego oby ekran był duży a nie taki jak koło galerii.

ag17.05.2020 20:02

Troche przesadzacie. W wielu miastach sa takie kina. Nie ma spalin bo do seansu sie silnik gasi jak by ktos nie wiedzial :-) fajna inicjatywa. Lepiej najpierw sprobowac zanim sie cos oceni.. Sytuacja prosta nie jest w jakiej sie wszyscy znalezlismy. Ale trzeba zyc dalej i szukac pozytywow. Latarnie sie gasza i co z tego. Ulice sa puste nocami. Wy w nocy macie na chacie zapalone swiatlo?! Kazdy patrzy na swoja kieszen. I oszczedza. Po co wydawac pieniadze publiczne tylko dlatego ze sa..?! Skoro mozna je na cos przeznaczyc to why not!? :-)
Peace!

J-Bie17.05.2020 12:52

No a przed halą to tyle miejsca parkingowe że szok.
Dajecie se siana i zajmijcie się poważniejszymi problemami tego miasta, i włączcie to oświetlenie nocą!!!!

Wirus17.05.2020 11:09

Nikt nie każe wam tam iść oglądać siedźcie w domu i komentujcie wszystko bo tyle potraficie robić ...... Ludzie PISTVP masakra ja to bym na miejscu pani prezydent nic nie robił ale w sumie zaś by było że nic nie robi hahaha komentarze na poziomie podstawówki

Gość17.05.2020 8:17

Wyłaczono oświetlenie, a władza wydała 150 tys. na maseczki a teraz kolejne tysiące na kino samochodowe.

Gość17.05.2020 8:16

Dlaczego nie na wiadukcie?

Pokaż wszystkie opinie (35)