Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-1°
18 maja 2020

Na razie nie będzie komunikacji za "0" zł

Na razie nie będzie komunikacji za "0" zł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Nie wiadomo, kiedy powróci postulat komunikacji za „0” złotych dla mieszkańców. Ma to związek ze zmniejszonymi dochodami do budżetu miasta z powodu epidemii.

Prezydent Anna Hetman poinformowała mieszkańców, że nie mogą się spodziewać wprowadzenia w najbliższym czasie komunikacji za „O” zł dla wszystkich mieszkańców.

- Nasz budżet jest już tak uszczuplony, że będą wszędzie ciecia tam, gdzie tylko to możliwe. Wpływy do budżety z podatku CIT zmniejszyły się o 12 mln zł. Przedsiębiorstwa nie pracują. Realizujemy niezbędne podstawowe, obowiązkowe zadania. Rezygnujemy ze wszystkich tych, które nie są obowiązkowe – wyjaśnia prezydent Anna Hetamn.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich

Wystąpią problemy z opłatą za przejazd autobusami Wystąpią problemy z opłatą za przejazd autobusami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
do Bobi19.05.2020 23:08

Pracuję się od 6 do 14. Po 14 powinno się dopiero opuszczać stanowisko pracy. czyli ta godzina 14:22 to nie jest tak późno.

janek19.05.2020 23:03

A co z ceną biletów??? Powinny być droższe. skoro fryzjerzy dentyści podnieśli ceny bo Covid to przewoźnicy powinni zrobić to samo. Przecież wożą mniej ludzi w autobusach.

Gość19.05.2020 16:42

Staruchy z rady miasta powinni u odejsc ale jak mają to zrobić skoro wybierają np. ogiegle albo stara chojecką co ledwo chodzi, matusiaka i kilku podobnych

Gorol19.05.2020 16:24

Nigdy nie bedzie za 0 zł, to była tylko obietnica wyborcza.

Korona Wirós19.05.2020 10:37

@gość

"Jest pewniak, że znowu po 10 lat obiecałaby..."

Owszem, ale to nie jej wina, że obiecuje, ale naiwnych wyborców, którzy wierzą w te banialuki i oddają na nią głos

gość 19.05.2020 9:24

Całe szczęście, że Hetmanowa nie będzie startować za trzy lata o pójdzie na emeryturę z maryśka i zdiśką. Jest pewniak, że znowu po 10 lat obiecałaby bezpłatną komunikację dla Mieszkańców, na każdym Osiedlu wybieg dla psów, rolki, bezpłatne pociągi, budowę aqua park i stadionu miejskiego!!!

Korona Wirós19.05.2020 8:12

@Gość

"Ile zaplaciłaś to znaczy ile MY ZAPŁACILIŚMY za zmianę logo miasta?"

Nie interesuj się. Ktoś przecież musiał na tym zarobić. Jakiś lokalny projektant, szwagier któregoś z decydentów.

Bobi19.05.2020 7:17

To niech chociaż przywrócą autobusy żeby kursowały jak w dni nauki szkolnej bo nie ma nieraz jak szybko z pracy wrócić. Np z kwk zofiówka po godz 14 jest dopiero 14:22.

max19.05.2020 6:14

Epidemia jest od trzech miesięcy a darmowa komunikacja była obiecana jeszcze w pierwszej kadencji !!! więc proszę nie wciskać ciemnoty mieszkańcom że nagle niema kasy ...druga kadencja a nic konkretnego dla miasta nie zrobiła i ciągle na nic co by było dla mieszkańców niema pieniędzy...gdyby nie Janecki to niemielibyśmy np. krytego lodowiska, hali sportowej czy fajnej obwodnicy miasta bo na pewno ta pani by tego nie zrobiła!!!

Gość18.05.2020 19:19

Ile zaplaciłaś to znaczy ile MY ZAPŁACILIŚMY za zmianę logo miasta?

Pokaż wszystkie opinie (32)